پیشنهاد ویژه علی پروین به مدیرعامل پرسپولیس

صدآنلاین : شنیدیم علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس به رضا درویش پیشنهاد داد محمد پنجعلی را به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه انتخاب کند.

به گزارش صدآنلاین چندی پیش رضا درویش در جمع افراد نزدیک خود در باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برنامه ویژه‌ای برای آکادمی باشگاه پرسپولیس دارد و قصد دارد طبق یک برنامه ریزی اصولی آکادمی این باشگاه را احیا کند. درویش زمانی که در سایپا حضور داشت آکادمی سایپا در تیم‌های پایه نتایج موفقی کسب کرد و شاهد حضور بازیکنانی از تیم‌های پایه این تیم در تیم ملی نوجوانان و جوانان بودیم.

مدیرعامل پرسپولیس قصد دارد از آن تجربه موفق در آکادمی سایپا نهایت استفاده را ببرد تا بتواند با احیای تیم‌های پایه و استعدادیابی که صورت خواهد گرفت، ستاره‌های دیگری مانند مهدی ترابی و علی قلی‌زاده را به فوتبال ایران معرفی کند.

در این راستا اما علی پروین رفیق قدیمی رضا درویش، محمد پنجعلی را کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس را به مدیرعامل این باشگاه پیشنهاد داده است.

جالب اینجاست هنوز رضا درویش به پیشنهاد علی پروین جواب درستی نداده و گفته می‌شود شاید محسن خلیلی همچنان در سمت خود باقی مانده و به عنوان مدیرآکادمی باشگاه پرسپولیس به فعالیت ادامه دهد.

رضا درویش که تیمش این روزها شرایط خیلی خوبی ندارد ممکن است با این مخالفت با پیشنهاد علی پروین با چالش جدیدی مواجه شود. هر چند تجربه نشان داده مدیرعامل پرسپولیس خیلی به این چالش‌ها اعتقاد ندارد و با انتخاب محمد محمدی به همه ثابت کرد اگر بخواهد می‌تواند به یک فرد با سابقه استقلالی هم در پرسپولیس پُست بدهد!

به اشتراک گذاری این مطلب!

نابودی باکتری ها با این روش

پشت پرده صدرنشینی استقلالفاش شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه