خبری مهم برای پرسپولیسی ها از یک فوق ستاره

صدآنلاین : ستاره مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس کمرش را به تیغ جراحان سپرد.

به گزارش صدآنلاین  وحید امیری که در اردوی تیم ملی کشورمان دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه کمر شده بود با تشدید این آسیب در دیدار روز دوشنبه با ذوب‌آهن روبه‌رو شد. وی روز گذشته در بیمارستان بستری شد.

امیری امروز (چهارشنبه) تحت عمل جراحی قرار گرفت. مدت دوری این بازیکن از میادین، حداقل سه ماه اعلام شده است.

تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه شب در هفته بیست‌وششم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر مقابل ذوب آهن اصفهان به میدان رفت و با تساوی یک بر یک متوقف شد.

یکی از نکات مهم این دیدار مصدومیت ۲ بازیکن پرسپولیس بود. ابتدا در دقیقه ۳۶ سعید آقایی مصدوم و از زمین خارج شد و جایش را به وحید امیری داد اما این بازیکن هم در دقیقه ۸۹ در پی برخورد با بازیکن ذوب مصدوم شد و درست زمانی که تیم در خط حمله به بازیکن نیاز داشت، سرخپوشان نه تنها او را از دست دادند بلکه ۱۰ نفره شدند زیرا هر پنج تعویض تیم خود را انجام داده بودند.

با این حال به نظر می‌رسد که بازی با ذوب آهن برای پرسپولیس گران تمام شد زیرا علاوه بر از دست رفتن ۲ امتیاز حیاتی، سرخپوشان تا پایان فصل ستاره تیمشان را نیز از دست دادند.

امیری در دیدار ایران برابر کره‌جنوبی از ناحیه کمر مصدوم شد. در همان مقطع گمانه‌زنی‌هایی مطرح شد که این بازیکن نیاز به عمل جراحی دارد، اما او خیلی زود به تمرینات تیمی پرسپولیس بازگشت. امیری چند روزی همراه تیم اصلی تمرین کرد و در بازی با ذوب‌آهن به میدان رفت اما تنها حدود یک ساعت زمان نیاز بود تا مصدومیت او تشدید شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ماجرای حضور یحیی در پرسپولیس ؛ شفاف سازی عجیب مدیرعامل باشگاه شهر خودرو

یحیی گل‌محمدی نقطه مقابل برانکو ؛ چرا پرسپولیس قهرمانی را از دست داد ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه