افشاگری یک پرسپولیسی درباره مشکلات فوتبال

صدآنلاین :پیشکسوت فوتبال ایران گفت: بدنه فوتبال ایران مریض است و نیاز به ترمیم و بازسازی دارد. امیدوارم فوتبالی‌ها در راس و مرکز توجه باشند و اگر آنها را نادیده بگیریم، بدون شک دچار مشکل خواهیم شد.

به گزارش صدآنلاین محمود کلهر افزود: برای آنکه تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی نتایج قابل قبولی را کسب کند نیاز به تمهیدات و برنامه‌ریزی است که باید تا زمان داریم این مسایل مد نظر مسوولان ورزش و کشور قرار گیرد.

وی ادامه داد: یکی از نکات مهم در این برهه زمانی آرامش فوتبال ایران است تا تیم ملی بدون استرس و هیاهو وارد این رقابت‌ها شود. متاسفانه چند وقتی است مسایلی فوتبال ایران را دستخوش مشکلاتی کرده که دود آن به چشم فوتبالی‌ها و مردمی که این ورزش را دوست دارند، می‌رود و این خوب نیست. 

این کارشناس فوتبال کشورمان تاکید کرد: بدنه فوتبال ایران مریض است و نیاز به ترمیم و بازسازی دارد. امیدوارم فوتبالی‌ها در راس و مرکز توجه باشند و اگر آنها را نادیده بگیریم، بدون شک دچار مشکل خواهیم شد. فوتبال نیاز به نگاه تخصصی دارد و باید این مساله را مورد نظر قرار داد.

کلهر تصریح کرد: امیدوارم وضعیت فدراسیون فوتبال هر چه زودتر مشخص شود تا سکاندار هدایت این فدراسیون در فرصت باقی مانده برای اعتلای این ورزش و حضور قدرتمندانه ایران در جام جهانی تلاش کند. مردم نیاز به شادی دارند و ورزش این شادی را در اختیار آنها قرار می‌دهد. من به شخصه اعتقاد دارم اگر تمهیدات لازم برای تیم ملی فوتبال ایران فراهم شود می‌توانیم از گروه خود صعود کنیم و برای نخستین بار شاهد یک اتفاق خوب در فوتبال ملی باشیم.

وی در ادامه به موضوع اردوها و دیدارهای تدارکاتی مناسب برای تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و گفت: اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم باید تدارکات مناسبی را برای تیم ملی در نظر داشته باشیم. برگزاری اردوهای مناسب و مورد نظر کادر فنی و البته بازی‌های دوستانه مفید از جمله این موارد است و امیدوارم تا زمان داریم به فکر باشیم چرا که بعد از آن حسرت و افسوس سودی ندارد.  

بازیکن اسبق پرسپولیس یادآور شد: برای شبیه‌سازی با تیم‌هایی که همگروه هستیم باید با کشورهایی از جمله ایرلند یا تیم‌های آمریکای شمالی بازی کنیم. از سویی دیگر با کشورهایی که رابطه خوب داریم مانند ترکیه که از ظرفیت‌های موجود نیز می توانیم بهره ببریم و همه این مسایل نیازمند دقت و توجه است که امیدواریم در فدراسیون فوتبال دوستان به فکر آن باشند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

دزد تلفن همراه مهدی فنونی زاده را زد

قیمت جدید مرغ و تخم مرغ اعلام شد / جزییات شوک جدید به مردم!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه