برانکو در راه سپاهان ؟ واکنش رسمی طلایی پوشان

صدآنلاین : قرار شد در مسابقات دسته یک شرکت کنیم و امتیاز تیم‌مان را هم بفروشیم. بازیکنان را هم طبق یکسری ضوابط حاضر هستیم در اختیار سایر باشگاه‌ها قرار بدهیم

به گزارش صدآنلاین محمدرضا ساکت تمام قد پشت محرم نویدکیا ایستاده است؛ حتی اگر محرم نتایج زیاد خوبی نگرفته باشد. او روز دوشنبه در سالن هندبال نظاره‌گر فینال این رقابت‌ها بین سپاهان و شاملی بود. ساکت علاقه چندانی نداشت تا زیاد درباره فوتبال حرف بزند و هر سؤالی که از او این باره می‌پرسیدیم می‌گفت: «فقط درباره هندبال سؤال بپرسید!» با این حال پس از بازی دوباره از مدیرعامل و عضو هیأت مدیره فوتبال چند سؤال پرسیدیم که او به سؤالات فوتبالی هم جواب داد.

در سالن انگار زیاد اعتراض می‌کردید. دلیلش چه بود؟
نه، تنها گله کردم که متأسف هم بودم. چطور می‌شود که مسئول کمیته داوران فدراسیون تحت تأثیر جو سالن قرار بگیرد؟ رئیس فدراسیون باید نگاه ویژه‌تری روی این مسائل داشته باشد. خودم در سالن بودم و اتفاقاً خیلی از کارشناس‌ها و پیشکسوت‌ها هم آنجا حضور داشتند. خیلی از آنها هم نکاتی را درباره داوری مطرح کردند. نکاتی که می‌تواند برای آینده هندبال نگران کننده 
باشد.

شما در سالن هندبال هستید اما می‌خواهیم درباره فوتبال سؤال کنیم!
نه؛ فقط هندبال، اگر هم خواستید والیبال!

خب اوضاع والیبال سپاهان چطور است؟
ما برای والیبال‌مان یک برنامه سه ساله را تدوین کرده بودیم. البته قبل از اینکه من بیایم این برنامه‌ریزی انجام شده بود. کادر فنی یک برنامه‌ای را داده و قرار بود پرورش مربیان اصفهانی و شناسایی بازیکنان اصفهانی و حضور در آسیا در اولویت باشد. پس از پایان این برنامه سه ساله هیچ کدام از این اتفاق‌ها نیفتاد. ما همه امکانات حتی ویدیو چک را هم تأمین کرده بودیم اما خب نتایج آن طور که باید نبود. در هر صورت هیأت مدیره پس از بررسی و بازنگری با اهداف جدید به این نتیجه رسید که دوباره باید والیبال اصفهان زنده شود. قرار شد در مسابقات دسته یک شرکت کنیم و امتیاز تیم‌مان را هم بفروشیم. بازیکنان را هم طبق یکسری ضوابط حاضر هستیم در اختیار سایر باشگاه‌ها قرار بدهیم. من از همه بازیکنان و کادر فنی که در این سال‌ها ما را یاری کردند تشکر می‌کنم.

نظر شما درباره تیم فوتبال‌تان چیست؟ امسال هم سپاهان قهرمان نشد.

تیم فوتبال ما دارد راه خودش را می‌رود و هیچ مشکلی هم نیست.

اولین واکنش به شایعه پیشنهاد سپاهان به کی روش و برانکو

نویدکیا در این تیم می‌ماند؟
ما از اول هم روی نویدکیا نظر مثبتی داشتیم. او قرارداد سه ساله با ما دارد و هنوز یک سال دیگر از این قرارداد باقی مانده است.

پس اینکه شایعه شده بود با کی‌روش و برانکو مذاکره کرده بودید و ...
کدام مذاکره؟ همه اینها شایعه بود. باور نکنید. سپاهان با نویدکیا ادامه خواهد داد و قرار نیست کی‌روش یا برانکو به اصفهان بیایند. اینها فقط شایعه است.

نظر شما درباره فدراسیون و حاشیه‌هایی که به وجود آمده چیست؟
خب فعلاً باید اجازه بدهیم تا روز ۱۰ خردادماه تکلیف روشن شود. همه ما فقط باید کمک کنیم تا یک فضای آرام در فوتبال حاکم شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

یاغی پرسپولیس : پیراهن استقلال را به سختی به دست آوردم

سقوط مرگبار دو کارگر ساختمانی در تبریز

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه