طعم پیروزی با ضربه مغزی/ حادثه برای مدافع میانی بارسا

برخورد شدید مدافع اروگوئه‌ای بارسا با سر پابلو مارتین پائز گاویرا (گاوی) وی را راهی بیمارستان کرد و طبق بیانیه پزشکی، وی دچار ضربه مغزی شده‌ است.

دیدار شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا مقابل سلتاویگو که با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع بارسا خاتمه یافت، حادثه ناگواری به همراه داشت.  

در دقیقه ۶۶ این بازی، رونالدو آرائوخو مدافع میانی اروگوئه‌ای بارسا بعد از برخورد شدید سرش با گاوی مجبور شد با برانکارد زمین را ترک و راهی بیمارستان شود.

به دنبال این اتفاق، باشگاه بارسلونا در توییتی اعلام کرد که رونالد آرائوخو دچار ضربه مغزی شده است و آزمایشات تکمیلی در بیمارستان انجام خواهد شد.

تارنمای «اسپورت» ضمن بازتاب قرار دادن این اتفاق، نوشت: انتظار می‌رود پس از انجام آزمایش‌ها، باشگاه بتواند بیانیه پزشکی جدیدی با میزان واقعی مصدومیت سر مدافع میانی اروگوئه‌ای باشگاه بارسلونا صادر کند.

به نوشته این تارنما، ‌ این صحنه وحشتناک در دقیقه ۶۶ بازی رخ داد و کلمنت لنگلت پس از ورود آمبولانس و برانکارد به زمین بازی به جای آرائوخو جایگزین شد.

آرائوخو قرارداد خود را با بارسلونا تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرده است. گفته می‌شد باشگاه‌هایی مانند منچستریونایتد آماده ارائه شرایط بهتری به او هستند اما این بازیکن اروگوئه‌ای ترجیح داد در نیوکمپ بماند.

آرائوخو در این فصل بازیکن کلیدی بوده است و ۴۰ بازی انجام داده و ۴ گل به ثمر رسانده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ورزشکار انگلیسی دلیل لغو کردن مبارزه اش با هالک ایرانی را اعلام کرد/ یکی از ۲ ورزشکار قصد خودکشی داشت؟

طبق سنت در هر دوره از انتخابات لبنان، رقیب حزب الله مهم ترین موردی را که مطرح می‌کند مبحث خلع سلاح مقاومت است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه