کارشناس فوتبال: تیم قندی شانس زیادی برای رسیدن به پلی‌آف دارد

کارشناس فوتبال استان یزد گفت: تیم شهید قندی با شکست دادن تیم نود ارومیه در دیدار خانگی، شانس زیادی برای رسیدن به مرحله پلی‌آف و صعود به لیگ یک دارد.

علی‌محمد قادریان روز چهارشنبه با بیان اینکه این مسابقه حکم فینال دارد افزود: تیم قندی ابتدا باید ساختار دفاعی خود را مستحکم و سپس با تمرکز و هوشیاری به دنبال به ثمر رساندن گل باشد.

وی با بیان اینکه ۲ تیم قندی و نود ارومیه جزو مدعیان لیگ ۲ و برای رسیدن به پلی‌آف رقابت خیلی نزدیک با هم دارد ادامه داد: این بازی برای نماینده فوتبال یزد حساس و ۶ امتیازی است.

ورزشی‌نویس یزد خاطرنشان کرد: برد قندی در این دیدار با حضور و حمایت تماشاگران تا اندازه زیادی راه را برای رسیدن به مکان دوم جدول گروه ۲ لیگ ۲ فراهم می‌کند.

قادریان بیان کرد: بازیکنان قندی باید با ارائه بازی فنی و دلپذیر فقط با تمرکز و طبق یک برنامه مشخص از همان ابتدای بازی برای شکست حریف تلاش مضاعف داشته باشند.

به گفته وی از دست دادن امتیازات در مسابقات خانگی برای تیمی که قصد رسیدن به لیگ دسته اول فوتبال کشور را دارد به هیچ وجه برای تیم شهید قندی پذیرفته نیست.

از هفته بیست و دوم لیگ دسته ۲ کشور تیم قندی امروز ۲۱ اردیبهشت‌ماه جاری ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید نصیری میزبان تیم نود ارومیه است .   

تیم قندی در گروه دوم لیگ دسته دوم با ۹۰ ارومیه، گل‌ریحان البرز، مس‌ نوین کرمان، شاهین بندرعامری، اسپاد الوند تهران، خلیج فارس بندر ماهشهر، عقاب تهران، اترک بجنورد، پاس همدان، فولاد نوین اهواز، مهیار ایمان سبز شیراز و شهرداری نوشهر هم‌گروه است.

در گروه اول تیم‌های چوکای تالش، شهرداری ماهشهر، نیروی زمینی تهران، علم و ادب تبریز، سپیدرود رشت، شمس‌آذر قزوین، ایران جوان بوشهر، شهدای بابلسر، پیام توس خراسان رضوی، شهرداری بندرعباس، ملی حفاری اهواز، شهرداری بم، شهید اورکی اسلامشهر و شهدای رزکان البرز هم‌گروه است.

مسابقه لیگ دسته دوم فوتبال قهرمانی کشور در ۲ گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با رعایت نکات بهداشتی زیرنظر سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پیگیری می‌شود و در پایان تیم های اول و دوم جواز حضور در لیگ دسته اول کشور ( جام آزادگان ) را کسب می‌کند.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارد و این استان با یک میلیون و ۲۳۶  هزار نفر جمعیت ۴۷ هیات ورزشی استانی، ۴۰۰ هیات شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی  و ۲ هزار فضای ورزشی باز و مسقف در ۱۱ شهرستان در اختیار دارد. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

پایان کار ساکت الهامی در نساجی

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس: تکلیف کادر فنی باید آخر فصل مشخص شود

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه