دفاع پیشکسوت پرسپولیس از رامین رضاییان

صدآنلاین : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رضاییان بعد از اعتراض به تعویضش از کادر فنی عذرخواهی کرد که شجاعتش ستودنی است.

به گزارش صدآنلاین مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتراض رامین رضاییان به تعویضش در بازی با تیم ذوب آهن گفت: شجاعت رامین رضاییان ستودنی است که بعد از آن اتفاق، عذرخواهی کرد. به نظرم مشکل حادی نبود که برخی‌ها بخواهند از این ماجرا سوء استفاده کنند.

 رامین رضاییان  قبل از زدن ضربه ایستگاهی  در دقیقه ۸۴ بازی با پیکان تعویض شد و  همین موضوع باعث شد که  او  نسبت به تصمیم کادرفنی اعتراض کند. همچنین رضاییان با ناراحتی زمین مسابقه را ترک کرد و جای خود را به سیامک نعمتی داد، اما این پایان ماجرا نبود و او  با حضور در نیمکت پرسپولیس نیز اعتراض تندی به این تعویض نشان داد که این بار البته با مداخله کریم باقری این مسئله ختم به خیر شد.

کرمانی مقدم گفت: فوتبال روی بد خود را به پرسپولیس نشان داد و گرنه بازیکنان پرسپولیس جز بیست دقیقه نخست در سایر دقایق صاحب توپ میدان بودند و کمترین حق آن‌ها رسیدن به گل برتری بود. البته هجمه‌های ایجاد شده علیه تارتار هم مزید علت شد تا تیم حریف با جان و دل بازی کند و  با تمام توان بازی کنند.  

تیم فوتبال پرسپولیس با تساوی برابر تیم ذوب آهن ۵۴ امتیازی شد و اختلافش با تیم استقلال صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر به ۶ امتیاز رسید و شانس قهرمانی اش کاهش یافت.  

به اشتراک گذاری این مطلب!

دزد گوشی کودکان بعد از سرقت به دوربین‌های مدار بسته دست تکان می داد

اسناد پرسپولیس و استقلال غیر واقعی است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه