صدآنلاین : شنیده‌ها حکایت ازآن دارد که احتمالا یحیی گل محمدی به دلیل اعتراض به پیام حیدری داور بازی با ذوب آهن پس از پایان بازی تا آخر فصل محروم خواهد شد.

به گزارش صدآنلاین بعد از این بازی هم اعتراضات تندی را متوجه پیام حیدری کرد. او که تمام دقایق بازی برابر ذوب آهن را با سکوت و تفکر روی سکوهای فولادشهر دنبال می‌کرد، بعد از سوت داور مسیر حضور در چمن را در پیش گرفت و در شرایطی که بازیکنان و برخی اعضای فنی تیمش را در حلقه اعتراضی به داور بازی می‌دید، خودش نیز به این جمع اضافه شد و با اعتراض تند نسبت به عملکرد این داور همدانی او را در توقف تیمش در اصفهان سهیم دانست.

بر اساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و ۶ جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات لیگ برتر که ۲ جلسه آن به مدت یک سال تعلیقی است، محکوم شد.

اگر ناظر بازی یا داور دیدار ذوب آهن و پرسپولیس گزارشی علیه یحیی گل محمدی نوشته باشند ۲ جلسه محرومیت تعلیقی سرمربی پرسپولیس فعال خواهد شد تا به این ترتیب او تا پاپان فصل فرصت نشستن روی نیمکت تیمش را نداشته باشد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

درمان سکته مغزی ممکن است ؟

پیشگیری از آنفولانزا با این روش ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه