حمله به خرید میلیاردی یحیی گل محمدی : اسدی در قد و قواره سرخپوش بودن نیست

صدآنلاین : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس از لک، اسدی و چند بازیکن دیگر این تیم به شدت انتقاد کرد.

به گزارش صدآنلاین  ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت:  متاسفانه حامد لک خیلی مغرور است و گلی هم  که در بازی با ذوب آهن  دریافت کرد نشانه ضعف او بود. تعجبم این  است یک دروازه‌بان زمانی که ضربات ایستگاهی روی دروازه او ارسال می‌شود چطور زاویه خود را نباید تنگ کند.   لک نباید خیلی راحت گل می‌خورد. 

حامد لک دروازه بان پرسپولیس بعد از بازگشت به ترکیب تیم  در ۲ بازی برابر تیم‌های فوتبال پیکان و ذوب آهن درون دروازه سرخپوشان قرار گرفت و  در حالی که برابر  تیم پیکان توانست دروازه اش را بسته نگه دارد، اما در بازی با ذوب آهن از روی ضربه ایستگاهی گل دریافت کرد.  

پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد 

ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت:  ذوب‌آهن اصلا ضد فوتبال بازی نکرد و بازی خوبی را انجام داد. اگر پرسپولیسی‌ها در زدن ضربات پایانی دقت داشتند  در نهایت می‌توانستند برنده شوند. به نظرم  تمیروف می‌توانست ۳ امتیاز را به دست آورد. البته سرخپوشان هنوز شانس قهرمانی دارند و نسبت به این موضوع خوشبین هستم.

تیم فوتبال پرسیپولیس با تساوی برابر تیم ذوب آهن ۵۴ امتیازی شد و اختلافش با تیم استقلال صدرنشین رقابت‌ها به ۶ امتیاز رسید و  شانس این تیم برای قهرمانی کمرنگ شد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظرم جای کمال  کامیابی نیا در تیم خالی است. اگر  جای  گل محمدی  بودم به هیچ عنوان از رضا اسدی در ترکیب تیم استفاده نمی‌کردم، زیرا او در حد  و اندازه  پوشیدن پیراهن پرسپولیس  نیست. البته به جز اسدی چند نفر دیگر هم هستند که در  قواره سرخپوشان نیستند.

رضا اسدی در بازی با تیم ذوب آهن در ترکیب اصلی سرخپوشان قرار گرفت . او در یک صحنه می‌ر فت تا گل به خودی بزند! اما شانس آورد که  ضربه سر او به تیرک دروازه پرسپولیس خورد و گل نشد.  

به اشتراک گذاری این مطلب!

درمان تب بالا و بیماریهای گوارشی با این راهکار

استوری جالب «خابی» برای استقلالی ها پس از شادی خاص

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه