سید صالحی: تیم شهر خودرو برای بقا در لیگ برتر می جنگد

سرپرست تیم فوتبال شهر خودرو گفت: مطمئن باشید به عشق هواداران مشهد همه تلاش خود را برای بقا در لیگ برتر فوتبال به کار می‌گیریم.">
 • سه شنبه 20 ارديبهشت 1401 , 00:25
 • 0
 • سید مهدی سیدصالحی سرپرست تیم فوتبال  شهرخودرو درباره سخت شدن کار این تیم برای بقا در لیگ برتر فوتبال، گفت: کار سخت نشده است، زیرا هنوز چهار بازی داریم. امیدوارم در دیدار‌های باقی‌مانده نتایج قابل قبولی بگیریم و مطمئن باشید به عشق هواداران مشهد برای ماندن تیم  تمام تلاش خود را می‌کنیم.

  تیم فوتبال شهر خودرو با شکست برابر تیم استقلال و کسب  ۱۵ امتیاز در انتهای جدول رده بندی باقی ماند و این تیم مشهدی شانس کمی برای بقا در لیگ برتر فوتبال دارد.

  سیدصالحی درباره بدهی باشگاه پرسپولیس به شهرخودرو، گفت: هنوز این پول را به ما نداده‌اند. در جلسات مختلف مدیران باشگاه با پرسپولیس به این باشگاه تخفیف زیادی هم دادند و اگر پرداخت پول دیر و زود بشود، شهرخودرو باید تصمیم دیگری بگیرد.  

  طبق حکم کمیته استیناف، پرسپولیسی‌ها  بابت پرونده شکایت باشگاه شهر خودرو به پرداخت مبلغ ۷ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان محکوم شدند. البته باشگاه پرسپولیس مدعی شده که ۲ میلیارد تومان را پرداخت کرده است، اما مدیران شهر خودرو این موضوع را تکذیب کردند.  

   

  به اشتراک گذاری این مطلب!

  آخرین وضعیت مصدومیت امیری و آقایی از زبان پزشک پرسپولیس

  کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس - پیکان

  0 دیدگاه

   ارسال دیدگاه