یامگا به دنبال رکورد مهاجم پرسپولیسی

یامگا پس از باز کردن دروازه صنعت نفت در هفته بیست و دوم لیگ برتر که منجر به آخرین پیروزی آبی پوشان شد، در ۳ بازی مقابل پرسپولیس، پیکان و سپاهان در لیگ برتر و یک بازی در جام حذفی مقابل نساجی موفق به گلزنی نشده است.

کوین یامگا مهاجم فرانسوی و ۲۵ ساله آبی پوشان که با ۱۰ گل زده بهترین گلزن و موثر ترین بازیکن این تیم در فاز تهاجمی است، امشب هم یکی از بازیکنان اصلی این تیم است که بازی را از ابتدا برای تیمش آغاز می‌کند.

یامگا که با ۱۰ گل بعد از «گادوین منشا» دومین گلزن برتر این فصل رقابتهای لیگ برتر هم می‌باشد، هفته‌هاست در گلزنی ناکام بوده تا جایی که از آخرین گل رسمی او برای استقلال ۵۹ روز می‌گذرد.

یامگا پس از باز کردن دروازه صنعت نفت در هفته بیست و دوم لیگ برتر که منجر به آخرین پیروزی آبی پوشان شد، در ۳ بازی مقابل پرسپولیس، پیکان و سپاهان در لیگ برتر و یک بازی در جام حذفی مقابل نساجی موفق به گلزنی نشده است. یامگا پس از آن گل ۴۳۰ دقیقه برای استقلال بازی کرده و شاید این طولانی‌ترین مدت زمانی است که این بازیکن در آن موفق به گلزنی نشده است.

در کنار مجموعه باشگاه استقلال که در نظر دارند با پیروزی برابر تیم شهرخودرو طلسم ۵۹ روزه دور از پیروزی خود را بشکنند، یامگا هم در نظر دارد با گلزنی در این بازی طلسم ناکامی‌های گلزنی خود را بشکند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

جنجالی‌ترین بازیکن استقلال در لباس رقیب

آتش‌سوزی در خیابان آزادی/ نجات مرد گرفتار از نمای ساختمان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه