رای مجدد استیناف به نفع پرسپولیسی ها ؟

صدآنلاین : یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی شده که کمیته استیناف در ماجرای پرونده گل گهر رای خوبی می دهد!

به گزارش صدآنلاین ماجرای پرونده گل گهر به وقت های اضافی کشیده شده و هر روز در مورد آن صحبت می شود چرا که پای پرسپولیس و استقلال و سرنوشت جدول رده بندی لیگ وسط است. در این رابطه یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس گفته مطمئن هستیم که کمیته استیناف رای خوبی می دهد!طبیعتا رای خوب از نظر پرسپولیسی ها این است که دو امتیاز از استقلال کسر شود و فاصله دو تیم در جدول به دو امتیاز کاهش پیدا کند وگرنه تائید رای اولیه برای پرسپولیس و گل گهر اصلا خوب نیست و تغییری هم در جدول ایجاد نمی کند.

پرسپولیسی ها امیدوارند رای پرونده مورد نظر عوض شود وشاید هم برخی از آنها با این مصاحبه می خواهند فضا را به سود خودشان عوض کنند اما هر چه هست کمیته استیناف باید هرچه سریعتر رای نهایی را صادر کند . آنها یکبار رای کمیته انضباطی را تائید کردند اما با دستور شخص رئیس فدراسیون که جزو اختیارات او بود، پرونده گل گهر مجددا به کمیته استیناف عودت داده شد تا در مورد بازیکن خارجی گل گهر بررسی دوباره ای صورت بگیرد.از طرفی استقلالی ها این قبیل مصاحبه ها را تحرکات رسانه ای تیم رقیب می دانند. محمد مومنی عضو هیات مدیره استقلال در این مورد به خبرورزشی گفت:آقایان با این کارها می خواهند ماجرای محرومیت گل محمدی را لوث کرده و بابت این قضیه تخفیف بگیرند در حالی که کمیته استیناف یکبار تمام مدارک را بررسی  و حکم اولیه را تائید کرده است. 

یکی دیگر از مسئولان استقلال هم گفت: ما مطمئن هستیم که اعضای محترم کمیته استیناف تحت تاثیر جوسازی ها قرار نمی گیرند اما اگر رای عوض شود این حق طبیعی استقلال است که تمام اسناد و مدارکی که در اختیار دارد را به فیفا بدهد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

روش خانگی درمان واریکوسل

واکنش کاپیتان پرسپولیس پس از حرکت جنجالی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه