اقدام عجیب نیمار جنجال ساز شد ؛ از ملاقات با دختر معروف آلمانی تا کفش‌های عجیب و گرانقیمت/ تصاویر این مراسم را ببینید

صدآنلاین : نیمار در مراسم رونمایی از یک خودروی الکتریکی با آلیسا اشمیت که به «جذاب‌ترین ورزشکار جهان» معروف شده، ملاقات کرد و با چکمه‌های ۱۴۰۰ پوندی‌اش خبرساز شد.

به گزارش صدآنلاین نیمار به خوبی می‌داند چطور خوش بگذراند. گران‌ترین فوتبالیست جهان را در کنار جذاب‌ترین ورزشکار جهان «آلیسا اشمیت» و یک جفت کفش ۱۴۰۰ پوندی و ماشین الکتریکی بگذارید تا ترکیبی کم‌نظیر را مشاهده کنید. 

او در مراسم رونمایی از خودروی Next.e.GO Wave X Mobile در برلین با کفش‌های گران‌قیمت مشکی لوئی ویتون ظاهر شد.

نیمار در مراسم رونمایی از خودروی Next.e.GO Wave X Mobile

نیمار در مراسم رونمایی از خودروی Next.e.GO Wave X Mobile

کفش نیمار در مراسم رونمایی از خودروی Next.e.GO Wave X Mobile

ژاکت و کلاه مشکی زیبای نیمار با لباس آلیسا اشمیت سفیر این خودرو مطابقت داشت. این دونده دوی ۴۰۰ متر هم لباس مشکی پوشیده بود. اشمیت ۲۳ ساله آلمانی در تابستان گذشته از تیم المپیک کنار گذاشته شد. حمایت از خودروی الکتریکی جدید، آخرین اقدام او خارج از حیطه ورزش بوده است. 

اشمیت که مدل پاره‌وقت هم هست، تصاویری از پشت صحنه این مراسم را در بخش استوری اینستاگرامش منتشر کرد و یک سلفی هم با نیمار گذاشت و از ۲٫۸ میلیون دنبال‌کننده‌اش پرسید که آیا این دو ستاره ورزشی باید با هم مسابقه بدهند یا خیر.

آلیسا اشمیت و نیمار

آلیسا اشمیت

تعداد زیادی از ورزشکاران و فشن‌دوست‌ها نیز در این مراسم حضور داشتند. نیمار یکی از ماشین‌ها را امضا کرد و نشان امضای او روی کاپوت آن نقش بست.

نیمار در مراسم رونمایی از خودروی Next.e.GO Wave X Mobile

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

بجای قرص های خواب این دمنوش را بخورید

دلیل خاص فیکس بودن این ستاره پرسپولیس فاش شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه