غوغای باورنکردنی ستاره پرسپولیسی

صدآنلاین : امشب در چارچوب رقابت‌های لیگ پرتغال، مهدی طارمی به مصاف آقای گل لیگ خواهد رفت.

به گزارش صدآنلاین امشب در چارچوب هفته سی و سوم لیگ پرتغال، پورتو میهمان بنفیکاست. یاران طارمی اگر بتوانند در این مسابقه به امتیاز برسند، قهرمان لیگ پرتغال نام خواهند گرفت.

دیدار پورتو و بنفیکا قدیمی‌ترین و مهم‌ترین دیدار فوتبال در کشور پرتغال است. پیروزی و جشن قهرمان پورتو در خاک لیسبون و در ورزشگاه بنفیکا می‌تواند یکی از بزرگترین آرزوهای هواداران پورتو نام گیرد.

جدای از این اتفاق و بازی مهم، رسانه‌ها در این هفته از تقابل طارمی و داروین نونز برای گلزنی صحبت کردند. 2 گلزن برتر پرتغال در این مسابقه به مصاف هم خواهند رفت. نونز تاکنون به پورتو گل نزده ولی طارمی موفق شده با پیراهن پورتو و ریوآوه مقابل بنفیکا 4 گل به ثمر رساند.

عکس| دوئل تن به تن طارمی با آقای گل لیگ پرتغال

نونز در این فصل 26 گل به ثمر رسانده، در حالی که طارمی با 20 گل در رده دوم قرار دارد. رسیدن طارمی به نونز و کسب آقای گلی تقریبا غیرممکن است ولی با این حال ، این 2 بازیکن رقابتی بزرگ در «اُ کلاسیکو» مقابل هم خواهند داشت.

رسانه maisfutebol نیز به این تقابل واکنش نشان داد و جدال نونز و طارمی را جنگ آقای گل پرتغال و تاثیرگذارترین بازیکن پرتغال دانست.

ستاره کشورمان با 31 گل و پاس گل ، تاثیرگذارترین بازیکن در لیگ پرتغال شناخته می‌شود. باید دید جدال این 2 بازیکن در دیدار امشب چگونه دنبال خواهد شد؟

آیا طارمی با گلزنی می‌تواند باعث قهرمانی تیمش در لیگ پرتغال شود؟

به اشتراک گذاری این مطلب!

یک خبر مهم برای پرسپولیس از دیدار با ذوبی ها

قاتل شهید رنجبر دوباره محاکمه می شود؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه