آخرین وضعیت شکایت بازیکنان و سرمربی خارجی از استقلال

معاون بین المللی باشگاه استقلال، اخرین وضعیت شکایت های مطرح شده علیه این باشگاه را شرح داد.">
 • جمعه 16 ارديبهشت 1401 , 18:35
 • 0
 •  

  حامد افضلی معاون بین‌الملل باشگاه استقلال درباره وضعیت پرونده پادوانی گفت: طبق آخرین مکاتبات ما با فیفا، رای پادوانی ۱۳ خرداد صادر می‌شود.

  پادوانی( مدافع برزیلی پیشین آبی‌پوشان) در جریان لیگ شانزدهم و در بازی با فولاد خوزستان از ناحیه نخاع دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست شرایط راه رفتن را پیدا کند. او بعدها مدعی شد که استقلال باید خسارت ناشی از ناتوانی جسمانی او را بدهد و به همین دلیل به دادگاه CAS شکایت کرد.

  پرونده استراماچونی

  به گزارش باشگاه استقلال، افضلی تاریخ اعلام حکم پرونده استراماچونی را ۳۰ اردیبهشت اعلام کرد.

  با شکایت استراماچونی سرمربی ایتالیایی سابق خود به پرداخت مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورو محکوم شده بود و این باشگاه بعد از دریافت حکم به دادگاه cas شکایت کرد.

  شکایت میلیچ

  افضلی در خصوص پرونده شکایتی میلیچ این گونه توضیح داد: این پرونده برخلاف دو پرونده قبلی در CAS نیست و در فیفا جریان دارد و الان منتظر رای فیفا هستیم.

  هروویه میلیچ بابت مطالباتش از استقلال شکایت کرده و خواهان دریافت بیش از ۳۰۰ هزار دلار پول شده است.

  کورتریک بلژیک

  معاون بین‌الملل باشگاه استقلال درباره طلب کورتریک بلژیک از باشگاه استقلال، بیان کرد: آخرین قسط طلب این باشگاه در خصوص انتقال محمد نادری هم پرداخت شد و پرونده او بسته شده است.

  طلب باشگاه پورتیموننزه

  افضلی در خصوص طلب باشگاه پورتیموننزه پرتغال هم گفت: قسط نهایی طلب این باشگاه از استقلال جهت انتقال جعفر سلمانی هم پرداخت شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

   

  به اشتراک گذاری این مطلب!

  پیروزی حساس و سرنوشت‌ساز چوکا مقابل پیام مشهد

  پنتاگون: به اوکراین در کشتن فرماندهان روس کمک نکرده‌ایم

  0 دیدگاه

   ارسال دیدگاه