چهار ستاره بزرگ جهان رسماً به پیکان پیوستند

باشگاه پیکان به طور رسمی اعلام کرد که با اروین انگاپت، نیمیر عبدالعزیز، سعید معروف و سیدمحمد موسوی قرارداد امضا کرده است.

والیبال پیکان به عنوان پرافتخارترین آسیا به منظور حضوری مقتدرانه در رقابت‌های جام باشگاه‌های قاره کهن سعی دارد با تیمی قدرتمند وارد مسابقات شود.

در این خصوص طی روزهای گذشته اخبار متعددی درباره توافق پیکانی‌ها با چند ستاره بزرگ والیبال جهان به گوش می رسید و حالا این مساله رسمی شده است.

امروز باشگاه پیکان به طور رسمی اعلام کرد اروین انگاپت، نیمیر عبدالعزیز، سعید معروف و سیدمحمد موسوی به تیم والیبال این باشگاه‌ها پیوسته‌اند و در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا این تیم را همراهی خواهند کرد.

بر این اساس نیمیر عبدالعزیز ستاره تیم ملی هلند و اروین انگاپت بازیکن ارزشمند تیم ملی فرانسه که هردو عضو باشگاه مودنای ایتالیا هستند ، طی یک قرارداد خواهرخواندگی به پیکان ملحق شده‌اند. مدیران باشگاه پیکان از چند هفته قبل برای عقد قرارداد خواهرخواندگی با باشگاه مودنا وارد مذاکره شدند و طبق همین قرارداد دو ستاره مطرح والیبال دنیا که عضو باشگاه ایتالیایی هستند چند روزی به ایران خواهند آمد و با پیراهن پیکان در رقابت‌های آسیایی حضور خواهند یافت.

همچنین سعید معروف و سیدمحمد موسوی دو ستاره سابق تیم ملی ایران که در سال‌های گذشته عناوین جهانی مختلفی را به دست آورده‌اند هم یار پیکان در رقابت‌های آسیایی خواهند بود.

موسوی چند روزی است در تمرینات پیکان حضور یافته، سعید معروف هم طی یکی دو روز آینده به تهران می‌آید و به جمع شاگردان پیمان اکبری اضافه خواهد شد.

همچنین انگاپت و عبدالعزیز دو ستاره خارجی والیبال پیکان نیز چند روز قبل از شروع مسابقات جام باشگاه‌های آسیا وارد تهران خواهند شد تا برای حضور در ترکیب پیکان استارت بزنند.

گفتنی است؛ رقابت‌های جام باشگاه‌های والیبال آسیا از ۲۴ اردیبهشت ماه به میزبانی باشگاه پیکان در تهران برگزار می‌شود. پیکان در این مسابقات با نمایندگان تایلند، ازبکستان و ژاپن همگروه است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

صاحب تک ماکارون؛ از غسل دادن آیت الله مصباح تا احتکار کلان برای گرانفروشی

ابوترابی: مردم باید در جریان تصمیمات اصلاحی دولت قرار گیرند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه