صدآنلاین : یکی از پیج‌های ورزشی پرطرفدار عراق به تمجید از رضاییان پرداخته و او را گزینه مناسبی برای باشگاه‌های عراقی می‌داند.

به گزارش صدآنلاین رامین رضاییان در چهارمین سال حضورش در لیگ ستارگان قطر نتوانست تا پایان فصل در باشگاه السیلیه توپ بزند و با فسخ شدن قراردادش با این تیم، به یکی از چهره‌های مورد توجه فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است.

 

در روزهایی که شایعاتی زیادی مبنی بر بازگشت رضاییان به ایران و به خصوص باشگاه پرسپولیس وجود دارد، هواداران عراقی او را به تیم‌هایی از عراق که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند لینک می‌کنند.

 

یکی از پیج‌های ورزشی کشور عراق با گذاشتن تصویری از رامین در کپشن نوشته است: "خطاب به همه باشگاه‌های عراقی به خصوص دو باشگاه الزورا و نیروی هوایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند؛ شما نیاز به بازیکنان آسیایی برای شرکت در ابن مسابقات دارید و رامین رضاییان بازیکن آزاد است و خودتان هم ارزشش را در دفاع، هافبک و خط حمله می‌دانید."

 

در نهایت باید دید این بازیکن در آستانه ۳۲ سالگی چه تصمیمی برای آینده فوتبال خود خواهد گرفت. حضور در باشگاه‌های عراقی برای رامین که در لیگ پر امکانات ستارگان بازی کرده شاید خیلی چشمگیر نباشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

درمان سر درد فقط با یک نوشیدنی

خبری مهم درباره سیاوش یزدانی ؛ زمان سرباز شدن ستاره استقلال فاش شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه