صدآنلاین : سرمربی نفت مسجدسلیمان طی توافقی دوطرفه رسماً از این تیم جدا شد.

به گزارش صدآنلاین  فراز کمالوند و مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان سرانجام پس از چند روز کش و قوس برای جدایی توافقی به نتیجه رسیدند تا ادامه همکاری طرفین منتفی شود.

این اتفاق در حالی رخ داد که کمالوند برای چهارمین بار در طول یک سال گذشته با چهارمین تیم تحت قراردادش قطع همکاری می‌کند تا رکوردی منحصر به فرد از خود بر جای بگذارد.

کمالوند بعد از قطع همکاری با شهرداری بوشهر در میانه راه، راهی استقلال شد و سال ۱۴۰۰ را به عنوان مدیرفنی آبی‌پوشان آغاز کرد، اما بلافاصله پس از صعود این تیم به دور حذفی آسیا اردیبهشت ماه از سمت خود استعفا کرد و اواسط تیرماه به سایپا پیوست.

کمالوند وقتی سایپا را در آستانه سقوط دید، پس از سه بازی بار دیگر استعفا کرد و هدایت تراکتور را به عهده گرفت که در نهایت سایپا هم به لیگ یک سقوط کرد. کمالوند یک هفته پیش از شروع رقابت‌های آسیایی بدون انجام حتی یک مسابقه تراکتور را رها کرد و اوایل مهرماه راهی مسجدسلیمان شد.

این مربی در مسجدسلیمان هم دوام نیاورد و پس از گذشت ۱۵ هفته در حالی که تیمش در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفته است ساز جدایی کوک کرد و برای چهارمین بار اقدام به ترک تیم تحت قراردادش کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این شربت شما را از شر دردهای مفصلی خلاص می کند

ستاره پرسپولیسی در یک قدمی شاگردی سرمربی پیشین رئال و لیورپول

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه