صدآنلاین : نکته عجیب در مورد احمد نوراللهی این است که هر بار خبر مربوط به خرابکاری‌های او منتشر می‌شود، خیلی از هواداران پرسپولیس خوشحال می‌شوند!

به گزارش صدآنلاین حتی تصور اینکه یک فوتبالیست در جریان یک مسابقه حذفی، یک پنالتی را در جریان مسابقه و ضربه بعدی را در ضیافت پنالتی‌ها از دست بدهد، دشوار است. این اتفاق بسیار ناگوار اما برای احمد نوراللهی رخ داد. هافبک دفاعی تیم ملی کشورمان که از ابتدای فصل به الاهلی امارات پیوسته، در جریان بازی با شارجه در جام حذفی این کشور یکی از کابوس‌وارترین روزهای زندگی‌اش را پشت سر گذاشت. نوراللهی در جریان بازی فرصت داشت که پنالتی‌اش را گل کند و الاهلی را به مرحله بعد بفرستد. او اما این فرصت را از دست داد تا بعد از پایان مسابقه با نتیجه مساوی بدون گل، کار به ضربات پنالتی بکشد. احمد نور برای اینکه فاجعه را تکمیل کند، آنجا هم ضربه‌اش را از دست داد. شاید اگر او روحیه نداشت، بهتر بود از زدن پنالتی دوم بپرهیزد، اما ستاره پیشین پرسپولیس پشت توپ رفت و ضربه‌اش را از دست داد. به این ترتیب بار دیگر فشارها روی نوراللهی افزایش پیدا کرده؛ بازیکنی که از نخستین روزهای حضورش در الاهلی دوران پرفراز و نشیبی داشته و همین اواخر در یکی دو مسابقه بدون ارائه هیچ توضیحی نیمکت‌نشین شده بود.

   پرسپولیسی‌ها خوشحال می‌شوند!
نکته عجیب در مورد احمد نوراللهی این است که هر بار خبر مربوط به خرابکاری‌های او منتشر می‌شود، خیلی از هواداران پرسپولیس خوشحال می‌شوند! دلیلش البته این نیست که نسبت به این بازیکن بی‌مهر شده باشند. اتفاقا برعکس؛ آنها به احمد علاقه دارند و جای او را هنوز در تیم‌شان خالی می‌بینند. بنابراین امیدوارند رابطه بین نوراللهی و الاهلی جوش نخورد و او زودتر به ایران برگردد. در سال‌های اوج پرسپولیس، نوراللهی یکی از ارکان کلیدی موفقیت‌های این تیم به شمار می‌آمد. او حفره میانه میدان را پوشش می‌داد و با توجه به علاقه‌ای که به کارهای هجومی داشت، کمک‌حال خط حمله سرخپوشان هم بود. نوراللهی قبل از ترک پرسپولیس، در لیگ بیستم با 9گل زده در کنار مهدی عبدی برترین گلزن پرسپولیس لقب گرفت. بنابراین عجیب نیست که غیبت او، روی عملکرد هجومی تیم هم تأثیر گذاشته باشد. پرسپولیس برای پیدا کردن جانشین نوراللهی خیلی تقلا کرد و حتی با هزینه‌ای گزاف رضا اسدی را جذب کرد، اما نتیجه چیزی نشد که هواداران انتظار داشتند. برای آنها هیچ‌کس نوراللهی نمی‌شود؛ بازیکن 28ساله‌ای که این روزها در تیم ملی دراگان اسکوچیچ هم به مهره‌ای ثابت و مؤثر تبدیل شده است.

   در این تیم، همه برمی‌گردند
با این اوصاف هیچ بعید نیست نوراللهی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت به فوتبال ایران برگردد. خود او هم به تازگی برای بازگشت به پرسپولیس ابراز علاقه کرده است. قرارداد احمد نور با الاهلی 2 ساله است. گفته می‌شود او امسال یک میلیون و 100 هزار دلار دستمزد می‌گیرد که این رقم برای فصل آینده به یک‌میلیون‌و400هزار دلار خواهد رسید. اصلا پول کمی نیست و معادل ریالی‌اش همین حالا بین 30 تا 37میلیارد تومان می‌شود. در چنین شرایطی شاید الاهلی به این نتیجه برسد که برای فصل دوم این سرمایه‌گذاری را روی احمد نور انجام ندهد و لژیونر دیگری جذب کند. به‌طور کلی پرسپولیسی‌های لژیونر معمولا به این تیم برمی‌گردند؛ از جلال حسینی و وحید امیری بگیرید تا فرشاد احمدزاده و سروش رفیعی که در بازگشت نتوانستند جایگاه پیشین خود را پس بگیرند. همین حالا هم بازیکنانی مثل شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان در صف بازگشت به پرسپولیس ایستاده‌اند؛ جایی که جلوتر از همه آنها، احمد نوراللهی را می‌بینیم!

به اشتراک گذاری این مطلب!

افت ۳۰ هزار واحدی شاخص کل/ نبود نقدینگی، متهم ردیف اول

از لیست خرید یحیی و پرسپولیس رونمایی شد ؛ مشکل بزرگ سرخ ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه