میلان ۱ – ۲ اسپتزیا؛ از لغزش همشهری استفاده نکردند!

میلان در هفته توقف اینتر، در خانه خود و در شبی عجیب ۱-۲ مغلوب اسپتزیا شد.

روسونری امشب و در شرایطی که فرصت های خوبی از جمله یک پنالتی را از دست داد، با گل دقیقه 96 مغلوب اسپتزیا شده و نتوانست از تساوی اینتر استفاده کند.

میلان بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و با حرکت تکنیکی و چرخش تماشایی رافائل لیائو می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه او را پروودل با عکس العملی تماشایی مهار کرد.

 

 

-

در دقیقه 24 این بار رافائل لیائو بعد از یک و دو با سائلماکرز صاحب بخت بسیار خوبی برای زدن گل اول روسونری شد، اما ضربه او دقیق نبود و با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه اسپتزیا به بیرون رفت.

اما در اواخر نیمه اول داور بعد از بازبینی صحنه یک پنالتی به سود میلان اعلام کرد و تئو هرناندز پشت توپ قرار گرفت. اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و پروودل به خوبی پنالتی این بازیکن را مهار کرد تا بهترین فرصت میلان از دست برود.

اما در اوقات اضافی بالاخره میلان به گل اول دست یافت. رافائل لیائو از اواسط زمیین اسپتزیا در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه ای چیپ و تماشایی موفق شد دروازه حریف را باز کند تا روسونری در نهایت با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

میلان نیمه دوم را نیز بهتر آغاز کرد و در دقیقه 55 زلاتان در محوطه صاحب فرصت شد و می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه او راهی به دروازه اسپتزیا پیدا نکرد.

 

 

اما بر خلاف جریان بازی این اسپتزیا بود که در دقیقه 64 به گل تساوی دست یافت. ورده از سمت چپ حرکت کرده و ارسالی دقیق و زمینی به داخل محوطه جریمه میلان داشت تا کوین آگودلو به راحتی دروازه این تیم را باز کند.
دقایقی بعد و روی ارسال تئو هرناندز بود که مسیاس از زاویه ای دشوار فرصت داشت دروازه اسپتزیا را باز کند، اما ضربه سر او دقیق نبود و راهی بیرون زمین شد.

اما در حالی که به نظر می رسید این دیدار با نتیجه تساوی به اتمام می رسد، دروازه میلان در دقیقه 96 باز شد. روی ارسال عرضی کوالنکو، گیاسی در سمت راست محوطه تک به تک شده و با باز کردن دروازه میلان، برتری تیمش را قطعی ساخت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این گیاه سیستم ایمنی بدنتان را تقویت می کند

هشدار ارتش یمن به امارات

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه