انتقاد شدید پیشکسوت استقلال از اتفاق بد برای سرخابی ها

صدآنلاین: پیشکسوت فوتبال در مورد حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا صحبت کرد.

به گزارش صدآنلاین مجید نامجومطلق، پیشکسوت استقلال، در حاشیه مراسم بدرقه تیم‌ ملی فوتبال بانوان در جمع خبرنگاران گفت: تیم بانوان برای نخستین بار است که جواز حضور در جام ملت‌ها را به دست آورده و قطعاً اتفاق کوچکی نیست و امیدوارم در مسابقات هم خوش بدرخشند و نتایج مناسبی را کسب کنند. مجوز به دست آمده توسط بانوان نشان داد که این قشر هم همپای مردان تلاش می‌‌کنند پس باید دیده شوند و مورد حمایت قرار بگیرند.

وی با اشاره به حضور خبرنگاران زن در استادیوم آزادی برای پوشش مسابقات لیگ ادامه داد: حضور بانوان اتفاق بزرگی بود اما کافی نیست و باید فضا و بستری را فراهم کنیم تا همه بانوان بتوانند در استادیوم آزادی حضور داشته باشند. با توجه به الزامات afc این اتفاق باید هرچه سریعتر انجام شود. 

پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد استقلال در نیم فصل مسابقات لیگ بیان کرد: آبی‌های پایتخت در نیم فصل اول درخشان ظاهر شدند و روز به روز عملکرد بهتری داشتند که در نهایت هم موفق شدند با اقتدار قهرمان شوند اما قطعا در نیم فصل دوم کار دشوارتری دارند چون برخی تیم‌های برای بقا تلاش خواهند کرد، تعدادی برای کسب سهمیه آسیا و برخی تیم‌ها برای رسیدن به قهرمانی، بی شک کار همه تیم‌ها در نیم فصل دوم سخت‌تر خواهد بود.‌

نامجومطلق درباره حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا گفت: واقعا جای تاسف دارد. این اتفاق قطعاً هم برای فوتبال کشورمان و هم برای کنفدراسیون آسیا ضرر دارد. دو تیم استقلال و پرسپولیس گرمابخش لیگ قهرمانان هستند نبودشان کاملا ناراحت کننده است. مطمئن هستم که کنفدراسیون آسیا با تاسف این تصمیم را گرفته است. ایران کشوری ثروتمند است و می‌تواند خیلی اصولی و حرفه‌ای باز این دو تیم را به آسیا برگرداند.

انتهای پیام/

به اشتراک گذاری این مطلب!

کلانی: بانوان ایرانی با وجود محدودیت‌ها همیشه درخشان ظاهر شدند

آخرین خبر از لیست نقل و انتقالات استقلال ؛ ورودی و خروجی های فرهاد مجیدی کدام اند ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه