حسین کلانی، حسن روشن و مجید نامجو مطلق از جمله کسانی بودند که در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان ایران به هند حاضر شدند. 

 سه ستاره تابناک از سه نسل فوتبال ایران. حسین کلانی که بیشتر روزهای حضور در فوتبال باشگاهی را در تیم های شاهین و پرسپولیس سپری کرد. در دوران بازیگری خود چهار با آقای گل شد که یک بار در جام ملت ها در سال 1972 به این عنوان رسید و این نشان می دهد همانند بازی های باشگاهی در تیم ملی هم شاهد بازیهای ماندگاری از سوی او بودیم. 

 

حسن روشن یکی از بهترین مهاجمان تاریخ باشگاه استقلال و حتی تیم ملی.  حسن روشن تنها ملی پوش ایران است که در جام جهانی، جام ملت‌های آسیا، المپیک و بازی‌های آسیایی برای تیم ملی فوتبال ایران گلزنی کرده‌است. وی از این حیث در تیم ملی رکورد دار است.

 

مجید نامجو مطلق که بازی های او در میانه میدان تیم های استقلال و پرسپولیس و تیم ملی چشم نواز بود و اگر مصدوم نمی شد می توانست بازی های ماندگار بیشتری از خود به یادگار بگذارد. 

-

 

تیم ملی فوتبال بانوان ایران امروز عازم هند می شود تا تجربه حضور در جام ملت ها را با مربیگری مریم ایراندوست به دست بیاورد. این سه ستاره تابناک از سه نسل فوتبال ایران امروز با حضور در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای دختران و مادران ایرانی در جام ملت ها آرزوی موفقیت کردند.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

معافیت عجیب برای مالیات خانه‌های خالی

کلانی: بانوان ایرانی با وجود محدودیت‌ها همیشه درخشان ظاهر شدند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه