امیری: نیم فصل دوم لیگ برتر را در ورزشگاه قدس بازی می‌کنیم

مدیر عامل باشگاه هوادار گفت: به احتمال زیاد در ورزشگاه قدس، پذیرای تیم‌های لیگ برتر در نیم فصل دوم خواهیم بود.">
 • جمعه 24 دي 1400 , 13:26
 • 0
 •  بهرام امیری که به تازگی مدیرعامل باشگاه هوادار شده است سابقه حضور در استقلال به عنوان مشاور را هم در کارنامه دارد. هوادار که این فصل به رقابت‌های لیگ برتر فوتبال صعود کرده تا پایان نیم فصل، ۱۴ امتیاز به دست آورده و در رده چهاردهم جدول قرار گرفته است.

  شرایط کلی تیمتان به چه صورتی است؟

  شرایط تیممان مطلوب است. بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای را در اختیار داریم که می‌توانند در آینده ستاره‌های لیگ برتر شوند. کادرفنی هم معلومات خوبی دارند و تمام تلاششان را به کار می‌گیرند تا بتوانیم بهترین نتایج را در سال اول حضورمان در لیگ برتر به دست آوریم. می‌خواهیم حقمان را از فوتبال بگیریم. همگی یک مجموعه خوب هستیم و در کنار هم می‌توانیم کار‌های بزرگ انجام دهیم. 

  کدام ورزشگاه را در نیم فصل دوم لیگ برتر، به عنوان میزبان انتخاب خواهید کرد؟

  ورزشگاه غدیر اصلا جزو گزینه‌های ما نبوده و نیست. چمن این ورزشگاه مصنوعی است و سازمان لیگ اجازه نمی‌دهد که از آن استفاده کنیم. ورزشگاه موردنظر ما  شهر قدس است چون ما تیم استان تهران هستیم. قصد داریم دیدارهایمان را در نیم فصل دوم لیگ برتر، در این ورزشگاه برگزار کنیم. امروز گروهی کارشناس به ورزشگاه قدس رفتند تا از این ورزشگاه بازدید کرده و کم و کاستی آن را پیدا کنند. در صورتی که این چمن مشکلی نداشته باشد و تجهیزاتش کامل شود پس از بازی استقلال و پیکان در جام حذفی، پذیرای تیم‌ها در این ورزشگاه خواهیم بود. اگر مشکل این ورزشگاه حل نشود، در استان البرز (ورزشگاه انقلاب کرج) میزبانی می‌کنیم و مشکلی از این بابت نداریم.

  او گفت:  تیم پیکان در ورزشگاه دستگردی بازی می‌کند. وقتی پیکان در قدس بازی می‌کرد، ما با این تیم قرارداد بسته بودیم که مشترکا در این ورزشگاه بازی کنیم. اگر مشکلی پیش نیاید، ورزشگاه قدس را در نیم فصل دوم به عنوان میزبان انتخاب می‌کنیم. باید در مرحله اول، زمینه را آماده کنیم و ورزشگاه قدس را به یک ورزشگاه سطح بالا در لیگ برتر برسانیم و پس از آن از تیم ها میزبانی کنیم. 

  در مورد لیست و نقل انتقالات تیمتان توضیح دهید؟

   عنایتی لیست بازیکنان ورودی و خروجی اش را به زودی اعلام می‌کند و ما هم بر اساس لیست او بازیکنان را جذب خواهیم کرد.

   

  به اشتراک گذاری این مطلب!

  رسمی: حذف استقلال، پرسپولیس و گل گهر قطعی شد

  جزئیات دستگیری عامل قتل خانم معلم با پرتاب بلوک سیمانی در بزرگراه نواب

  0 دیدگاه

   ارسال دیدگاه