صدآنلاین : سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: صعود از مرحله گروهی جام جهانی را نمی توانیم در قالب یک آرزو بیان کنیم بلکه باید برای به دست آوردنش تلاش کرده و بجنگیم.

به گزارش صدآنلاین سعید عزت اللهی درباره‌ وضعیت خودش گفت: به لطف خدا وضعیت خوبی دارم. تیم ما در تعطیلات نیم فصل حضور دارد ولی از تمرینات غافل نیستیم. من هیچ مصدومیتی ندارم و از هر نظر آماده هستم.

وی در رابطه با افزایش چشمگیر اعتماد به نفس و کیفیت بازی اش در میانه میدان و نحوه بازی در تیم ملی افزود: هر فوتبالیستی در دوران بازی اش فراز و فرود دارد و ممکن است گاهی افت کند. من در زمان حضور کی روش هم توانستم در ترکیب ثابت حضور داشته باشم اما وقتی آن مصدومیت برای من پیش آمد، سرمربی تیم ملی نیز تغییر کرد و آقای ویلموتس آمد و یک سری اتفاقات دیگر نیز رخ داد تا شرایط برایم کمی سخت شود. مصدومیت بلند مدت وضعیتی است که آرزو می‌کنم هیچ فوتبالیستی آن را تجربه نکند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بازیکن در این شرایط برای بازگشت به فرم قبلی باید دو سه برابر تلاش کند تا بتواند به جایگاه قبلی بازگردد. من هم از این قاعده مستثنی نبودم. با آمدن آقای اسکوچیچ شرایط تیم ملی تغییر کرده بود و ما در شرایطی پا به میدان بحرین می‌گذاشتیم که واقعا مسئله مرگ و زندگی در میان بود و کوچک ترین اشتباهی می‌توانست منجر به حذف تیم ملی در مرحله مقدماتی صعود به جام جهانی قطر شود. ما بازیکنان تیم ملی هم به دلیل حساسیت بسیار بالای آن مسابقات تحت فشار بودیم. حتی ممکن بود در صورت عدم نتیجه گیری، زندگی فوتبالی ما بازیکنان هم تحت تاثیر قرار بگیرد.

وی یادآور شد: اگر تیم ملی نمی‌توانست موفق شود، این نسل از فوتبال ایران می‌سوخت و حیف بود که این تعداد بازیکن با استعداد و باکیفیت نتوانند در جام جهانی حاضر شوند. من هم با رفع مصدومیت به اردوی تیم ملی برگشته بودم و توانستم خواسته‌های اسکوچیچ را در زمین پیاده کنم و با گذشت زمان این اعتماد بیشتر شد. وقتی اعتماد بین سرمربی و بازیکن قوی باشد کارایی طرفین افزایش پیدا می‌کند. خوشحالم که توانستم جواب اعتماد مربیان را بدهم و نه تنها من، بلکه همه بازیکنان از وضعیت تیم ملی راضی و از نتایج شادمان هستند. امیدوارم در این گام آخر مزد زحمات‌مان را بگیریم و مردم نیز خوشحال شوند.

عزت اللهی که با سایت فدراسیون فوتبال صحبت می‌کرد در مورد حمایت‌های صورت گرفته از تیم ملی ادامه داد: همه دست به دست هم دادند و تلاش کردند که تیم ملی موفق شود و این همت بازیکنان، کادر فنی و پشتیبانی فدراسیون فوتبال بود که پای کار آمدند و در آن برهه زمانی حضورشان قوت قلب بود. ما نمی‌توانیم به مردم دروغ بگوییم و باید حتما صادق باشیم. فوتبال ایران همیشه دارای یک سری از مشکلات بوده و زمانی که فدراسیون آقای عزیزی خادم روی کار آمد، آنچه برای ما حائز اهمیت بود، تلاش‌شان با تمام توان فدراسیون در آن بازه زمانی بود. وقتی شما ببینید فردی با تمام توان تلاش می‌کند یک سری از مشکلات را حل کند، همین اتفاق ارزشمند است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

نگاهی به دیدار استقلال و رقیبش ؛ قهرمانی نیم فصل در چنگ فرهاد مجیدی

قول جذاب وحید شمسایی به هواداران تیم ملی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه