کارشناس فوتبال مصر با انتقاد از مفاد قرارداد فدراسیون فوتبال این کشور با کی‌روش، خواستار محاکمه رئیس فدراسیون فوتبال مصر شد.

به گزارش صدآنلاین فشار انتقادات از کارلوس کی‌روش در فوتبال مصر در حالی بالا رفته است که گفته می‌شود غرامت فسخ قرارداد این مربی معادل یک سال و نیم دستمزد وی خواهد بود.

در همین حال ابراهیم سعید ملی‌پوش سابق فوتبال مصر با انتقاد از مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور گفت: احمد مجاهد رئیس فدراسیون باید به دلیل مفاد قرارداد با کی‌روش محاکمه شود.

پیش از این عامر حسین عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مصر در این مورد گفته بود: برکناری کی‌روش هزینه زیادی برای فدراسیون خواهد داشت و براساس غرامت قید شده در قرارداد متعهد به پرداخت یک سال و نیم از دستمزد وی خواهیم بود.

ابراهیم سعید در این مورد گفت: باید احمد مجاهد رئیس فدراسیون به خاطر فاجعه قرارداد کی‌روش محاکمه شود. این یک افتضاح بزرگ و خجالت‌آور است. مربی که به این شکل با غرور، تکبر و گستاخی رفتار می‌کند در حالی که همیشه شکست خورده و ناکام بوده است. چنین توافقی با کی‌روش خجالت‌آور است و فدراسیون توان برکناری او را در این شرایط ندارد.

گفتنی است درگیری کی‌روش با یکی از تماشاگران مصری در پایان دیدار مقابل نیجریه جنجالی شده و اهالی فوتبال در این کشور به شدت از عملکرد وی انتقاد کرده‌اند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

نیاز بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات مشخص شد

با این نوشیدنی سلامتی را به قلب خود هدیه دهید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه