صدآنلاین : محمدحسین محمدیان برنده مهمترین نبرد روز نخست مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در گرگان بود.

به گزارش صدآنلاین ملی پوش 97 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در المپیک توکیو که در همان مبارزه نخست با شکست برابر حریف گرجستانی مواجه شد و نتوانست به رویاهای بزرگ خود در این رویداد بزرگ دست پیدا کند، حالا بعد از چند ماه برای پس گرفتن جایگاه خود پا روی تشک گذاشته است.


در حالی که مجتبی گلیج با توجه به کسب مدال برنز مسابقات جهانی 2021 نروژ از حضور در مرحله اول انتخابی تیم ملی معاف شده، دیروز دو مدعی نامدار وزن 97 کیلو در دور دوم مسابقات این وزن به مصاف هم رفتند. علی شعبانی که در سال های اخیر بارها با محمدیان مبارزه کرده، در تایم اول با حساب 4 بر یک از حریف خود پیش افتاد، اما محمدحسین محمدیان در حالی که پدرش عسکری محمدیان هم در سالن حاضر بود و مبارزه او را تماشا می کرد، در اواخر تایم نخست و تایم دوم موتور خود را برای برنده شدن روشن کرد.

 

 

-


دو زیرگیری دیدنی و تماشایی از محمدیان در حالی که شعبانی در لاک دفاعی فرو رفته بود، نتیجه کشتی را 5 بر 4 به سود محمدحسین کرد تا این کشتی گیر بتواند در این مبارزه جذاب و نزدیک به برتری برسد.


محمدیان که خودش را به فینال مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی رساند، امشب باید برای کسب مدال طلا و رسیدن به دوبنده تیم ملی در دیدار نهایی به مصاف اسماعیل نجاتیان برود.

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

درمان سرماخوردگی با گیاهی که استرس را از شما دور می کند

معجون ابن سینا برای درمان پوکی استخوان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه