فرهاد مجیدی به دنبال رکورد شکنی ؛ منتظر سوپرایز استقلال باشیم ؟

صدآنلاین: ممکن است که فرهاد مجیدی برای پاداش گل حساس برابر مس، از ابتدا امین قاسمی نژاد را در ترکیب تیمش قرار دهد.

به گزارش صدآنلاین استقلال برای حفظ صدرنشینی و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، در مسجدسلیمان به مصاف نفت می رود. آبی پوشان در صورت کسب تساوی نیز قهرمانی خود در نیم فصل نخست را قطعی خواهند کرد ولی فرهاد مجیدی به هیچ وجه علاقه ندارد تا فاصله به وجود آمده برابر رقبایش را از دست بدهد.

 

آبی پوشان طی هفته های اخیر به یک ترکیب تقریبا واحد رسیده اند و کمی بعید به نظر می رسد که مجیدی تغییرات زیادی را نسبت به دیدارهای قبل در ترکیب تیمش ایجاد کند و حداکثر با یکی دو بازیکن جایگزین، وارد زمین می شود.

 

* خبری از تغییر در دروازه نیست
سیدحسین حسینی که در دیدار برابر مس 2 بار دروازه اش باز شد، امروز نیز در ترکیب اصلی قرار می گیرد. گلر آبی ها با وجود این مسئله، روز نسبتا خوبی را برابر رفسنجانی ها داشت و چند موقعیت را از حریف گرفت. او امروز نیز انتخاب نخست مجیدی در درون دروازه است.

-

 

* بازگشت آقاسی به ترکیب اصلی
محمد دانشگر به دلیل محرومیت و 4 اخطاره بودن نمی تواند امروز تیمش را همراهی کند. عارف آقاسی در این بازی جای دانشگر را در ترکیب اصلی خواهد گرفت. سیاوش یزدانی نیز که در آخرین لحظات بازی با مس دروازه تیمش را نجات داد، امروز نیز به مانند تمامی بازی های این فصل از ابتدا به میدان می رود. حسین مرادمند زوج او در خط دفاعی نیز در ترکیب اصلی حضور دارد.

 

* خبری از تغییر در مرکز میدان نیست
مهدی مهدی پور که یکی از خوب های استقلال در این فصل بوده است، امروز نیز در میانه میدان بازی می کند. او و زبیر نیک نفس زوج خوبی را در خط هافبک ساخته اند و در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان نیز دوباره به میدان خواهند رفت.

 

* وریا همچنان روی نیمکت
با وجود رهایی غفوری از بند مصدومیت، اما او امروز نیز کار را از روی نیمکت آغاز می کند تا کوین یامگا در سمت راست به میدان برود. جعفر سلمانی نیز به مانند دیدارهای گذشته در سمت چپ بازی می کند.

 

* قاسمی نژاد سورپرایز فرهاد؟
امین قاسمی نژاد سابقه خوبی در باز کردن دروازه نفت مسجدسلیمان دارد. ممکن است فرهاد مجیدی به پاس گل طلایی او برابر مس، فرصت حضور در ترکیب اصلی را به امین بدهد. سرمربی آبی ها اعتماد ویژه ای به رودی ژستد و امیرحسین حسین زاده دارد و این دو امروز نیز در ترکیب اصلی حضور خواهند داشت.

 

ترکیب احتمالی استقلال برابر نفت مسجدسلیمان:
سیدحسین حسینی – سیاوش یزدانی – حسین مرادمند – عارف آقاسی – زبیر نیک نفس – مهدی مهدی پور – کوین یامگا – جعفر سلمانی – امیرحسین حسین زاده – امین قاسمی نژاد – رودی ژستد

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

عکس/ورود آیت الله رئیسی به استان هرمزگان در چهاردهمین سفر استانی

نگهبان یکی از دانشگاه‌های تهران به جرم قتل اعدام شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه