صدآنلاین : مهاجم تیم نفت مسجد سلیمان گفت: باید تلاش کنیم که در دیدار خانگی خودمان فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و با دست پُر از میدان خارج شویم.

به گزارش صدآنلاین یکی از حساس ترین دیدارهای هفته پانزدهم لیگ فوتبال ایران، بازی تیم های نفت مسجد سلیمان با استقلال تهران است. عماد میرجوان مهاجم گلزن تیم خوزستانی که با گل های او تاکنون سه پیروزی به دست آمده، در مورد این مسابقه به گفت: استقلال صدرنشین لیگ و تیم بسیار قدرتمندی است و بازیکنان خوب و باکیفیتی در اختیار دارد و ما بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت. اما باید تلاش کنیم که در دیدار خانگی خودمان فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و با دست پُر از میدان خارج شویم.

میرجوان درباره حوادث پس از مسابقه در آبادان و حمله برخی لیدرها به بازیکنان نفت مسجد سلیمان در رختکن این تیم گفت: «حدود یک هفته از آن واقعه می گذرد و ترجیح می دهم در آستانه بازی با صدرنشین لیگ، تمام تمرکز و انرژی من و سایر بازیکنان نفت مسجد سلیمان معطوف به بازی با استقلال تهران باشد و حرفی درباره حادثه آبادان نزنم. فاصله ی امتیازها در پایین جدول کم است و اگر ما با دست پُر میدان مسابقه با صدرنشین لیگ را ترک کنیم، فرصت خواهیم داشت که حتی در جدول رده بندی باتوجه به سختی بازی های رقیبان مستقیم ما بالا برویم. پس تا آخرین لحظه در برابر استقلال تهران مبارزه خواهیم کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

با این نوشیدنی بمب هم بیدارتان نمی کند !

طلب باورنکردنی علی فتح الله زاده از استقلال ؛ وقتی حاجی عشقش به استقلال را ثابت می کند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه