صدآنلاین:در استقلال هیچ کس جز پیشکسوتان مصاحبه نمی کند. از خود سردار آجورلو گرفته تا فرهاد مجیدی و تک تک بازیکنان این تیم.

به گزارش صدآنلاین اولین بار قانون منع مصاحبه در استقلال در زمان مدیریت بهرام افشارزاده توسط یکی از معاونان جوان او وضع شد. قانون عجیبی که باعث شد فضای استقلال برخلاف پرسپولیس بسته شده و این تیم به شدت از رسانه‌ها و مردم دور شود. با آمدن سردار آجورلو که ارتباط خوبی با رسانه‌ها داشت، انتظار می رفت این فضا شکسته شود و مثل دوران فتح الله زاده شاهد تعامل خوب استقلالی‌ها با رسانه‌ها باشیم اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه حالا کارمندان باشگاه استقلال هم به زور جواب تلفن رسانه ها را می دهند چه برسد به مدیران و مربیان و بازیکنان!

نکته عجیب اینجاست که به بازیکنان استقلال گفته اند فرهاد مجیدی در صورتی که مصاحبه کنید از شما ناراحت می شود اما دو بازیکن فرانسوی استقلال دوشنبه شب به برنامه فوتبال برتر شبکه سه رفتند و مجیدی هم از آنها ناراحت نشد! خود سردار آجورلو هم که ماههاست مصاحبه نمی کند و با بیان این جمله که من می خواهم به جای حرف زدن کار کنم، درهای باشگاه استقلال را به روی اصحاب رسانه بسته است.

حتی زمانی که آجورلو در پاس تهران بود چنین فضایی را در پاس که به هر حال یک باشگاه نظامی بود، شاهد نبودیم اما حالا فضای استقلال مردمی از فضای پاس نظامی بسته تر شده و شما هیچ خبرنگاری را در حوزه استقلال پیدا نمی کنید که از این وضعیت راضی باشد. خروجی کار هم این است که رسانه‌ها به جای مصاحبه با مربیان و بازیکنان استقلال دست به حاشیه‌ نویسی می‌زنند و به مسائلی چون پول قرارداد یا حذف از لیگ قهرمانان می‌پردازند که مسلماً ضررش خیلی بیشتر است و دود این مسائل جانبی به چشم تیم استقلال می‌رود.

البته آبی‌ها فعلا صدرنشین هستند و شاید از این بسته بودن فضای رسانه‌ای خوشحال باشند اما آنچه مسلم است دیر یا زود این مساله به ضرر استقلال تمام خواهد شد و سردار آجرلو باید همین امروز فکری به حال این مسئله بکند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

دیابت خود را به دست این اکثیر سلامتی طبیعی بسپارید

ماجرای آتش زدن خودروهای لوکس در شمال تهران

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه