صدآنلاین : مشاور وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس گفت: به احتمال زیاد در هفته آینده مدیر عامل این باشگاه پرطرفدار ایران مشخص خواهد شد.

به گزارش صدآنلاین «بیژن ذوالفقارنسب» با اشاره به استعفای «مجید صدری» از سرپرستی باشگاه پرسپولیس تهران اظهار داشت: وزارت ورزش این استعفا و دلایل آن را بررسی خواهد کرد. همچنین وزارتخانه به دنبال آن است تا در اسرع وقت سرپرست و در نهایت مدیرعامل باشگاه را مشخص کند. پرسپولیس باید از این بلاتکلیفی خارج شود و به ثبات در بخش مدیریت برسد. وزارت ورزش و جوانان برای ایجاد ثبات در این باشگاه مصمم است و به زودی تصمیماتی در این زمینه خواهد گرفت. 

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به حذف سرخ‌آبی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا گفت: این یک اتفاق تلخ و غیرمترقبه بود. کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان داد که بر اصول حرفه‌ای خود تاکید دارد و باید تلاش کنیم تا تمام نواقص را برطرف کنیم. نواقصی که به بخش های مختلف ورزش ایران مربوط است و باید با تلاش تمام دستگاه‌ها رفع شود. در غیر اینصورت ممکن است سال‌های آینده نیز باشگاه‌های ایرانی با مشکل مجوز حضور در لیگ قهرمانان روبرو شوند. 

مشاور وزیر ورزش و جوانان  با بیان اینکه یکی از لازمه‌های فوتبال ما خصوصی‌شدن است افزود: در گذشته خصوصی سازی به یکی از شعارهای مسوولان تبدیل شده بود. باید این کار از حالت شعاری خارج شود تا بتوانیم گامی در جهت رفع ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا برداریم.

وی با اشاره به تلاش های وزارت ورزش و جوانان، اظهار داشت: وزارت ورزش در تلاش است تا این مهم محقق شود و چند وزارتخانه نیز همکاری لازم با آن دارند. خصوصی‌سازی حتما باید شکل گیرد تا فوتبال ما روند درآمدزایی و حرفه‌ای شدن را به صورت واقعی تجربه کند. 

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان تصریح کرد: خصوصی‌سازی نیاز به برنامه و کار زیاد دارد و باید از تجربه کارشناسان مختلف استفاده کنیم. حتی می‌توانیم از کارشناسان ورزشی خارج خارجی نیز استفاده شود. فوتبال ما برای پویایی و توسعه نیاز به خصوصی‌شدن دارد و باید این کار در عمل اجرایی شود.  

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

خبر فوق العاده از یک شاه ماهی برای استقلالی ها

نامه به شورای نگهبان/ آیا مشکل بودجه‌ی رتبه‌بندی معلمان حل می‌شود؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه