پیشنهاد وزارت ورزش به پرسپولیسی ۶ آتیشه برای حضور در پرسپولیس

صدآنلاین : مالک خیبر خرم آباد با پیشنهاد حضور در باشگاه پرسپولیس روبرو شده است.

به گزارش صدآنلاین باشگاه پرسپولیس این روزها درگیر مشکلات عدیده مدیریتی است و برخلاف باشگاه استقلال که پس از روی کار آمدن حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش، به فاصله کمی بدنه هیات مدیره جدید و مدیرعاملش را شناخت، سرخ‌های پایتخت در این چند ماه بلاتکلیف بوده و با سرپرستی مجید صدری اداره می‌شدند و روز گذشته و پس از استعفای وی این بلاتکلیفی بیشتر از قبل هم شد.

در این راستا و طبق گفته‌های پولادگر، معاون جدید وزارت ورزش قرار است به زودی و پس از بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص استعفای صدری، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید هم مشخص و مشغول بکار شوند و تا باشگاه پرسپولیس از این وضعیت خارج شده و سرو سامانی بگیرد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مسعود عبدی، مالک کنونی باشگاه خیبر خرم آباد که از باشگاه‌های پولدار و متمول لیگ دسته اول محسوب می‌شود، یکی از گزینه‌های وزارت ورزش و جوانان برای حضور در هیات مدیره پرسپولیس است و پیشنهاد حضور در این مجموعه به وی داده شده است.

عبدی پیش این در یک دوره خواستار خرید باشگاه پرسپولیس بود و زمانی که بحث واگذاری مطرح بود یکی از نفراتی بود که تمایل داشت امتیاز باشگاه را خریداری کند که منتفی شد.

وی هنوز واکنشی به این پیشنهاد نداشته و پاسخی بابت آن نداده است و بای دید طی روزهای آینده چه تصمیمی خواهد گرفت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مدیرعامل جدید پرسپولیس ورزشی است ؟ اظهار نظر عجیب مشاور وزیر ورزش

واکنش رئیس باشگاه اندرلخت به خرید صیادمنش

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه