خط و نشان صادقی برای پرسپولیسی ها

صدآنلاین: دروازه‌بان با تجربه فجر از دلایل عدم نتیجه گیری این تیم در هفته های اخیر صحبت می کند.

به گزارش صدآنلاین فجر سپاسی که در این فصل لیگ برتری شد در  ابتدا کار را به خوبی آغاز کرد و در ادامه دچار بحران شد و در حال حاضر با ۱۲ امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد. ایمان صادقی در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت:در چند بازی اول عملکردمان خوب بود ولی بعد بحث زمین اجازه نداد آن طور که باید و شاید  امتیاز جمع کنیم و تیم‌های حریف در خانه به دنبال سه امتیاز بودند. تیم‌هایی که از لیگ یک بالا می آیند سعی می کنند در خانه تمام امتیازات را جمع کنند و در بازی های بیرون از خانه هم خوب ظاهر شوند. از شانس ما که تماشاگران نمی‌تواند به استادیوم بیاید و از زمین خوب هم بهره نبردیم. فعلا که زمین پارس آماده نشده و زمین حافظیه هم افتضاح است و نمی توان در آن فوتبال بازی کرد و انگار ما داریم در زمین خاکی بازی می کنیم. کار برای تمام تیم ها که به اینجا می آیند سخت است اما تاکتیک ما این است روی زمین فوتبال بازی کنیم. چه داخل و چه بیرون از خانه دنبال زیبا بازی کردن هستیم ولی با این زمین کار سخت می شود و تیم های مهمان همه شاکی هستند. 

 

وی در همین باره ادامه داد: ما از هفته پنجم ۷,۸ مصدوم داشتیمچ سیروان قربانی، حمید نعمتی، احسان علوان زاده و محمد کاظمی که به صنعت گل زد و بعد از بازی با پیکان از دستش دادیم و شهرام گودرزی را در چند بازی نداشتیم. این مصدومیت ها و سن کم بازیکنان ما باعث شد در بعضی بازی ها اشتباهات فردی رخ دهد و آن تاکتیکی که سرمربی می خواست را نتوانستیم در زمین پیاده کنیم و همین باعث شد نتایج اخیر ما خوب نباشد. خودمان و هوادارانمان در این چند بازی اخیر نگران شدیم چون نتایجمان اصلا خوب نبود و هوادارانمان هم حق و انتظار دارند فجر که بعد از ۸ سال که فجر صعود کرده شرایط خوبی داشته باشد. امیدوارم در ادامه به روند اول فصل برگردیم.

 

-

 

دروازه بان فجر در مورد دفاع علی کلانتری از شخص او بابت گلی که در بازی قبلی دریافت کرد گفت: من فکر می کنم آن خبرنگاری که در کنفرانس خبری گفت که مقصر صادقی بوده بازی را ندیده بود چون گلی که خوردیم ربطی به گلر نداشت. من خودم آن قسمت مصاحبه علی آقا را خواندم و تعجب کردم فکر کنم آن شخص بازی را ندیده بود و خیلی عجیب بود. نمی دانم چه شخصی بود که آن قدر اطلاعاتش پایین بود. شاید هم با من  خصومت شخصی داشته! گلی که خوردیم در ارتفاع پایین بود و ربطی به من نداشت و زمانی که تیم می بازد همه مقصر هستند. من خودم را مقصر می دانم و باید توپ را می گرفتم ولی اینکه بگویند روی گلی که خورده مقصر بوده اصلا چنین چیزی نیست‌‌. من مطمئنم شخصی که این سوال را پرسیده خبرنگار نبوده چون من دوستان خبرنگار زیادی دارم و حتی به شوخی هم از این سوالات نمی کنند. 

 

صادقی که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد در مورد تقابل با تیم سابقش افزود: خوشحالم که می توانم دوباره روبروی پرسپولیس بازی کنم. پرسپولیس هم تیم بزرگی است و امیدوارم عملکرد خوبی برای تیم خودم داشته باشم. پرسپولیس هم در کورس قهرمانی است و صد در صد برای برد می آید ولی ما با تمریناتی که داشتیم به آزادی می رویم تا با امتیاز به شیراز برگردیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این گیاه دستگاه گوارش تان را نجات می دهد

بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه