داورزنی: تمایلی برای حضور در فوتبال ندارم چون خانواده‌ام را دوست دارم

رییس فدراسیون والیبال در خصوص شایعه حضورش در پرسپولیس واکنش نشان داد.

محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال در خصوص شایعه حضورش به عنوان مدیرعامل در پرسپولیس اظهار داشت: شایعه است؛ خودتان می‌گویید شایعه و زیاد هم نمی‌خواهم در این خصوص صحبت کنم.

وی ادامه داد: این موضوع برای خیلی وقت پیش بود و برای امروز نیست و بهتر است به آن نپردازید. خودم هم تعجب کردم که روز گذشته در سایت‌ها چنین خبری را زده بودند. معمولا در استقلال و پرسپولیس هر کس از مدیرعاملی استعفا می‌دهد نام‌های زیادی برای جانشینی افراد برده می شود.

داورزنی خاطرنشان کرد: اصلا و ابدا تمایلی برای حضور در فوتبال ندارم. یک بار به من گفتند چرا به فوتبال نمی‌آیی که گفتم من زن و بچه‌ام را دوست دارم.

رییس فدراسیون والیبال در خصوص حضور پولادگر به عنوان معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: پولادگر از مدیرانی است که سابقه 20 ساله در ورزش ایران دارد با ورزش آشنا هستند و درد آن را می‌دانند. البته ما در خصوص پوزیشن جایگاه ایشان در وزارت ورزش و جوانان صحبت می‌کنیم معمولا این سمت به کلیه امور فدراسیون‌ها می‌پردازد و مشکلات آنها باید قاعدتا کسی در آ‌نجا کار کند که شناخت خوبی از ورزش داشته باشد.

داورزنی درباره اینکه خودش پیش از این در سمت فعالیت می‌کرده و آیا توسعه‌ای به محمد پولادگر دارد یا خیر اذعان داشت: وظیفه ماست که به ایشان کمک و راهنمایی کنیم چون بحث منافع ملی کشور است من خودم رابطه نزدیکی با ایشان دارم و دوست داریم که ایشان در این کار موفق باشد.

معاون سابق توسعه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا ادامه داد: اتفاق ناخوشایندی بود ولی ضرورت دیپلماسی ورزش ما را بیشتر نشان می‌دهد ما در حوزه دیپلماسی ورزشی باید حضور جدی‌تری داشته باشیم و بتوانیم اقدامات پیشگیرانه‌ای از قبل داشته باشیم. یعنی در خیلی از تصمیماتی که AFC یا فیفا می‌گیرد پیشگیری کنیم این دو مقام ارشد یک شبه که تصمیم نمی‌گیرند معادلات مختلف خودشان ابعاد را در نظر می گیرند. بروید به عقب‌تر به انتخابات AFC یا خیلی از مسایل دیگر.

وی ادامه داد: لابی کردن و دیپلماسی ورزشی و برقراری ارتباط و افرادی که تصمیم‌گیر هستند خیلی مهم است تعامل با آقایانی که جزو نفرات تصمیم‌گیرنده در کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند باید خیلی بیشتر شود.

رییس فدراسیون والیبال در پایان در خصوص آ‌خرین شرایط این فدراسیون گفت: والیبال که کارش را انجام می‌دهد لیگ خانم‌ها و آقایان را در حال برگزاری هستیم مسابقات قهرمانی کشور در رده جوانان و نوجوانان نیز در حال پیگیری است یک سرمایه‌گذاری جدی هم در بحث بانوان انجام داده‌ایم و قرار است یک مربی ایتالیایی به زودی به ایران بیاید. فعلا آنقدر گرفتاری داریم که به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

کارت خرید نان در راه است؟ / نان دو نرخی می‌شود؟

دستور وزیر صمت برای خرید باشگاه تراکتور سازی صادر شد/قیمت پایه ۵۰۰ میلیارد تومانی + تقبل بدهی‌ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه