آنچلوتی: ال کلاسیکو همیشه از حساسیت‌های خاصی برخوردار است

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: ال کلاسیکو همیشه از حساسیت‌های خاصی برخوردار بوده است و نباید به جایگاه ۲ تیم در لالیگا توجه کرد.

تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در دومین ال‌کلاسیکوی فصل جاری فوتبال اسپانیا امشب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه ملک فهد شهرریاض عربستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید درباره این دیدار اظهار داشت: اگر بازیکنانم از قبل تصویر می‌کردند که حتما در این بازی پیروز خواهیم شد بسیار نگران می‌شدم، زیرا ممکن بود حریف را دست کم گرفته و همین موضوع منجر به شکست ما خواهد شد. خوشبختانه بازیکنان ما چنین طرز تفکری نداشته و نخواهند داشت. بازیکنانم با تمام توان به مصاف بارسلونا خواهند رفت. ال کلاسیکو همیشه از حساسیت‌های خاصی برخوردار بوده است و نباید به جایگاه ۲ تیم در لالیگا توجه کرد.

حضور بازیکن بازی ساز در ال کلاسیکو بسیار مهم است

سرمربی رئال مادرید درباره اینکه با چه ترکیبی به مصاف بارسلونا می‌رود بیان داشت: دنی کارواخال ممکن است به خاطر آسیب دیدگی به این بازی نرسد. همچنین برای سمت راست زمین هنوز به جمع بندی نهایی دست پیدا نکرده و باید دید که بین رودریگو و مارکو آسنسیو کدام یک آماده‌تر هستند. این ۲ موضوع تنها مورد‌هایی هستند که در آن تردید دارم. حضور بازیکن بازی ساز در این مسابقه بسیار مهم است و هر تیمی آماده‌تر باشد قطعا پیروز خواهد شد.

گاوی و نیکو آینده فوق‌العاده در بارسلونا دارند

آنچلوتی درباره بازیکنان جوان بارسلونا که در چند بازی گذشته این تیم خوش درخشیده‌اند نیز گفت: بارسلونا تعدادی بازیکن قدیمی و با تجربه مثل سرخیو بوسکتس، جرارد پیکه و جوردی آلبا دارد که می‌توانند تیم را به خوبی راهنمایی کنند. در کنار آن‌ها بازیکنان جوانی هم مثل گاوی و نیکو هستند که می‌توانند آینده فوق‌العاده در بارسلونا داشته باشند. من تیم فعلی بارسلونا را بسیار دوست دارم، زیرا آن‌ها تیمی باهویت هستند و مطمئن هستم این تیم با سرمربیگری ژاوی پیشرفت زیادی خواهد کرد.

انتهای پیام/

به اشتراک گذاری این مطلب!

تصمیم نهایی دمبله؛ حضور در بارسا تا آخرین روز!

قیمت دلار امروز ۲۲ دی/ چرا دلار گران شد؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه