صدآنلاین : حامد لک این فصل در ثبت کین شیت برای پرسپولیس موفق عمل نکرده و شاید طلسم او روی عدد ۱۰۰ در این مهم تاثیرگذار باشد.

به گزارش صدآنلاین یکی از نقاط قوت پرسپولیس در فصول گذشته ثبت کلین شیت های متعدد و عملکرد خوب سازمان دفاعی این تیم بود اما در فصل جاری حامد لک در ثبت کلین شیت نتوانسته پا به پای سایر دروازه بان ها پیش برود.

لک که در این فصل لیگ‌برتر در ۵ بازی از ۱۲ حضورش به عنوان دروازه بان اول پرسپولیس موفق به کلین شیت شده در پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان، موفق شد صدمین کلین شیت خود در لیگ برتر را به ثبت برساند ولی پس از آن در دو بازی اخیر سرخپوشان مقابل تراکتور و شهرخودرو دروازه اش را باز شده دید تا همچنان عدد ۱۰۰ در برابر نام او در تعداد کلین شیت هایش در لیگ برتر باقی بماند.

به نظر می رسد فعلا تعداد کلین شیت های لک روی عدد ۱۰۰ طلسم شده و او باید تلاش کند تا این رکورد خود را بهبود ببخشد. این در حالی است که لک در این فصل فراز و نشیب زیادی داشته و با جدایی رادوشوویچ از پرسپولیس، گل محمدی به تکاپو افتاده تا در نقل و انتقالات زمستانی یک دروازه بان  برای پرسپولیس جذب کند و این اتفاق شاید کار لک را برای حضور در دروازه پرسپولیس به عنوان دروازه بان اصلی دشوار کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

خبر خوش برای پرسپولیسی ها ؛ بالاخره از خرید جدید یحیی رونمایی می شود ؟

این ادویه قاتل سرطان است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه