انتقاد شدید از ژاوی پس از حرکت عجیب

صدآنلاین: موسی سیسوکو، مدیربرنامه عثمان دمبله، از ژاوی به خاطر استفاده از این بازیکن پس از بازگشت از قرنطینه انتقاد کرد.

به گزارش صدآنلاین عثمان دمبله جز چندین بازیکن بارسلونا بود که به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه خانگی قرار گرفته بود.

این بازیکن پس از بهبودی بلافاصله در دیدار مقابل لینارس در جام حذفی به میدان رفت و عملکرد خوبی را نیز به نمایش گذاشت.

با این حال سیسوکو از تصمیم ژاوی برای استفاده از دمبله بلافاصله پس از بازگشت از قرنطینه و در حالی که این تیم را در تمرینات روزهای پیش از آن همراهی نکرده بود چندان راضی نیست.

 

-

 

مدیر برنامه این بازیکن فرانسوی در این باره گفت:« گاهی وقتی درباره بازسازی حرف می‌زنیم همه به پول فکر می‌کنند اما مسئله فقط همین نیست. این موضوع که بتوان از نظر ورزشی نیز تیم را مدیریت کرد اهمیت بسیاری دارد. درک این موضوع که او بلافاصله پس از کرونا و بدون حضور در تمرینات در یک بازی به میدان برود برای ما دشوار بود.»

شرایط دمبله در بارسا درهفته‌های اخیر حاشیه‌های بسیاری را به همراه داشته است. گفته می‌شود این بازیکن همچنان حاضر به پذیرش پیشنهاد بارسا برای تمدید قرارداد نشده و در حال بررسی سایر گزینه‌هایی است که در اختیار دارد.

روزنامه فرانسوی اکیپ مدعی شده که پاری سن ژرمن که پیش از این به عنوان یکی از گزینه‌های جدی جذب این بازیکن بود، تصمیمش را تغییر داده و دمبله جز اولویت‌های این باشگاه برای پنجره نقل و انتقالات تابستانی قرار ندارد.

این روزنامه همچنین از چلسی به عنوان یکی از باشگاه‌هایی نام برده که به صورت جدی شرایط این وینگر فرانسوی را زیر نظر دارند، خصوصا که توماس توخل سابقه همکاری با این بازیکن در بروسیا دورتموند را نیز دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

واکنش‌ها به انتصاب مدیرعامل بزرگترین شرکت بورسی / «پتروشیمی تخصص نمی‌خواهد تعهد می‌خواهد!»

خط و نشان بهتاش فریبا برای پرسپولیسی ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه