انتقاد شیری از وضعیت سرخ ها

صدآنلاین : کاپیتان دوم نساجی می گوید این تیم بعد از ۴ سال حضور در لیگ برتر به ثباتی که می خواسته رسیده است.

به گزارش صدآنلاین  نساجی مازندران یک بر صفر ذوب‌آهن را پشت سر گذاشت تا همچنان ۸ هفته بدون شکست باقی بماند حامد شیری در این مورد به خبرنگار ما گفت: همان طور که می دانید امسال بازی آسان نداریم و کار برای تمام تیم‌ها سخت است. شما مشاهده کردید که تیم پرسپولیس در برابر پدیده نتوانست به برتری برسد. 

 

وی در همین رابطه ادامه داد: نکته دیگر اینکه ما نمی‌توانیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم. ما نمی توانیم در زمین خودمان یعنی شهید وطنی بازی کنیم و بازی با ذوب آهن را هم در مشهد برگزار کردیم و فکر می‌کنم ذوب‌آهن در این فصل در مشهد  بازی کرده بود ولی ما اولین بار بود که به مشهد می رفتیم و شرایط برای هر دو تیم یکسان بود زیرا ما هم میزبان نبودیم. بازی خیلی سختی بود ولی خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و جایگاه مان را در جدول بهتر کنیم و به هفته‌های آینده امیدوار باشیم.

 

مدافع نساجی که به دلیل عملکرد خوبش در خط دفاع به یکی از ستاره های زمین تبدیل شد گفت: این اتفاق شاید برای من بیفتد و نام من در تیتر باشد اما عملکرد بازیکنان دیگر هم در نتیجه گیری بسیار تاثیرگذار است. تیم ما امسال به شکلی است که به خصوص در ۸ هفته گذشته بازیکنان خیلی خوب دارند کار می‌کنند. خدا را شکر در این بازی هم به عنوان مدافع توانستم وظایفم را خوب انجام بدهم.من تلاش می‌کنم در ادامه راه کیفیتم را حفظ و به تیمم کمک کنم.

-

 

 

شیری در مورد عدم شکست نساجی در ۸ هفته گذشته و به جا گذاشتن یک آمار خوب نسبت به چند فصل اخیر حضورشان در لیگ برتر توضیح داد: فکر می‌کنم باشگاه بعد از ۴ سال گذشته امسال ثبات خیلی خوبی داشت و در شروع فصل گفتم که در این فصل ثبات بهتری خواهیم داشت و تمام تلاشمان را می‌کنیم که نتایج خوب مان را حفظ کنیم و تداوم داشته باشد.امیدوار هستیم که در ادامه هوادارانمان نگرانی‌های سال‌های گذشته را نداشته باشند و در پایان فصل بتوانیم با یک جایگاه خیلی خوب لیگ را تمام کنیم.

 

بازیکن باتجربه زرشکی پوشان لیگ در خصوص تاکید وزیر ورزش مبنی بر تسریع در آماده شدن زمین وطنی نظرش را اینگونه بیان کرد: این صحبت‌ها در دو سه سال گذشته خیلی انجام شده ولی فکر می‌کنم برای عملی شدن این صحبت‌ها باید اراده خیلی قوی وجود داشته باشد. در حالی که نساجی نماینده سه استان شمالی کشور است و کم ترین حقش داشتن یک استادیوم خوب است. تیم ما ۵ بازی است که خارج از استان بازی می‌کند و همین موضوع باعث شده هزینه های اضافه برای مالک باشگاه به وجود بیاید. امیدوارم صحبت‌هایی که از طریق وزیر ورزش،استاندار و نماینده ها انجام شده بیشتر عملیاتی شود.
شیری در پایان در مورد دیدار بعدی افزود: تراکتور همیشه در سال های گذشته خوب کار کرده و همیشه تیم بزرگی است و کاری به نتایج اخیرش نداریم و فکر می‌کنیم که با تراکتوری بازی داریم که در سال های گذشته وجود داشته و ما با اسم بزرگش کار داریم. می دانیم که تیم خوبی هستند و یک مقدار مشکلات مدیریتی داشتند ولی این مشکلاتشان با جابجایی مالکیت تیم تا حدودی حل شد. ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم که از این بازی با امتیاز بیرون بیاییم و جایگاه خودمان را در جدول بهتر کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

گزینه خارجی استقلال کیست ؟ فرهاد مجیدی دست روی شاگرد مرد پرسپولیسی گذاشت

واکنش عجیب سخنگوی دولت به حذف استقلال و پرسپولیس ؛ مقصر مشخص شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه