سردار آزمون در راه یوونتوس ؟ رسانه ایتالیایی گل فاش کرد

صدآنلاین : رسانه ایتالیایی مدعی است باشگاه یوونتوس برای انتخاب جانشین فدریکو کیه‌زا به دنبال جذب مهاجم ملی پوش ایرانی است.

به گزارش صدآنلاین و به نقل از گل، یوونتوس به دنبال یک نکته در بازار است: علاقه به سردار آزمون از زنیت که قبلاً در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا با آنها دیدار کرده بود، افزایش می یابد.

اخبار روز پیرامون یوونتوس متاسفانه برای هواداران یوونتوس نابسامان است: مصدومیت رباط صلیبی قدامی زانوی چپ و اینکه فصل برای فدریکو کیزا به پایان رسیده است.

کیه زا در نیمه اول بازی در المپیکو مقابل رم مجروح شد و این آسیب دیدگی، جستجوی باشگاه یوونتوس برای پیدا کردن یک جانشین مناسب را آغاز کرده است.

همانطور که توسط "اسکای اسپورت" گزارش شده، آلگری یک وینگر هجومی نمی خواهد، بلکه به دنبال یک گلزن واقعی است: چراغ های جلو روشن شده سردار آزمون، جواهر زنیت و قرارداد کم خرج به دلیل نزدیک بودن به زمان پایان قرارداد در تابستان؛ از این رو قرارداد نزدیک و نزدیکتر می‌شود.

در مورد آزمون نه تنها یوونتوس، بلکه باشگاه‌های دیگر (به‌ویژه فرانسوی‌ها و آلمانی‌ها) وجود خواهد داشت که همگی فریفته دستیابی به بازیکنی با استعداد گلزنی هستند و اکنون سال‌هاست که نام او حضور ثابتی در دفترچه‌های یادداشت‌های این تیم وجود دارد.

آزمون بلافاصله واجد شرایط ثبت قرارداد خواهد بود، زیرا یوونتوس علیرغم عضویت در اتحادیه اروپا، می‌تواند از فرصت آزاد باقی مانده استفاده کند تا عنصری را به آلگری بدهد که در 2 نوامبر گذشته در گروه لیگ قهرمانان اروپا مورد تحسین قرار گرفت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این رنگ پوست می‌تواند نگران کننده باشد

قرارداد یحیی گل محمدی بلای جان پرسپولیس ؛ سرخ ها دست هر چه نزول خور را از پشت بسته اند !

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه