صدآنلاین : کاپیتان سابق ذوب‌آهن در واکنش به صحبت‌های تارتار درباره ماجرای کنار گذاشتن این بازیکن از جمع سبزپوشان اصفهانی می‌گوید او فقط فرار رو به جلو می‌کند و صداقت کافی را ندارد.

به گزارش صدآنلاین قاسم حدادی‌فر درباره شرایط ذوب‌آهنی‌ها در لیگ بیست‌ویکم اظهار کرد: ذوب‌آهن نوسانات زیادی داشته اما با این وجود بازیکنان تیم کیفیت خیلی خوبی دارند و می‌توانند بهتر از این عمل کنند. امیدوارم این اتفاق بیفتد اما به نظر من نسبت به گذشته تغییرات زیادی نداشتیم. امیدوارم تفکری که وجود دارد و قیاس این تیم با تیم دو سال پیش برطرف شود. ذوب‌آهن تیم بزرگی است و همیشه مدعی قهرمانی و حاضر در جام باشگاه‌های آسیا بوده است.

کاپیتان سابق ذوب‌آهن درباره زمان خداحافظی رسمی او گفت: این بحث‌ها منتفی است و خود باشگاه و مسئولان در این رابطه صحبت می‌کنند. همه چیز تمام شده است و با این شرایطی که می‌بینم دیگر راهی برای برگشت وجود ندارد. برای ذوب‌آهن آرزوی موفقیت می‌کنم اما بیشتر از من به باشگاه ذوب‌آهن صدمه وارد شد چون ۳۰ سال در این تیم حضور داشتم. امیدوارم برای بازیکنان و نسل‌های بعدی این اتفاق نیفتد.

 

حمله کاپیتان سابق ذوب آهن به سرمربی پرسپولیسی/ صداقت کافی نداری؛ فراموش کردی به من چه گفتی؟

او در خصوص صحبت‌های مهدی تارتار در رابطه با ماجرای کنار گذاشتن این بازیکن از ذوب‌آهن گفت: با تمام احترامی که برای آقای تارتار قائل هستم اما او صداقت کافی را ندارد و فراموش کرده به من چه گفته است. او روز اول به من گفت باید باشی و برخی حرف‌ها زد که نقضش را ثابت کرد. در این مقطع درست نیست بیشتر از این صحبت کنم و فقط می‌توانم بگویم تارتار گفته‌هایش را یادش رفته و فقط فرار رو به جلو می‌کند. این مساله برای من قابل درک نبود و به هر قیمتی نمی‌توانم در یک تیم بمانم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

راه حل جالب برای نجات از پوسته شدن پوست

مدیرعامل استقلالی در یک قدمی اخراج !

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه