هشدار پیکه به رئال: با تیم متفاوتی روبرو هستید

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، به رئال مادرید درباره ال‌کلاسیکوی نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا هشدار داد.

 رئال مادرید در چند فصل اخیر توانسته عملکرد خوبی در دیدارهایش برابر بارسلونا داشته باشد و با اعتماد به نفس بیشتری قدم به بازی نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا می‌گذارد.

این تیم در بازی رفت لالیگای این فصل موفق شد بارسلونا را با نتیجه 1-2 شکست دهد و فردا شب بار دیگر روبروی این تیم قرار خواهد گرفت.

پیکه درباره این بازی به مووی استار گفت:« این غیرمنصفانه بود که آنها هر سه امتیاز بازی را از آن خود کردند. من اقدامی از سرجینیو دست را به یاد دارم و آنها روی اولین حمله موفق شدند از ما پیش بیفتند. ما در آن بازه زمانی شرایط سخت‌تری را تجربه می‌کردیم اما حالا شرایط تغییر کرده است.»

رونالد کومان پنج روز پس از این شکست در نوکمپ در ماه اکتبر از هدایت بارسلونا برکنار شد و ژاوی هرناندز جای او را گرفت. همین موضوع باعث شده که پیکه امید بیشتری به ال‌کلاسیکوی پیش رو داشته باشد.

 

-

 

این مدافع اسپانیایی اظهار داشت:« این مسابقه برای جام است و ما همه به یک اندازه برای کسب آن مبارزه خواهیم کرد. این چیزی است که پیش از این در گذشته نیز نشان داده بودیم. ما انگیزه زیادی برای بالا بردن جام قهرمانی داریم. این بازی نیمه نهایی است، ال‌کلاسیکو است و دیدار دشواری خواهد بود. اما ما باور داریم که در شرایط خوبی هستیم. تیم ما مسیر رو به رشدی را طی می‌کند و من خوش‌بین هستم که بتوانیم به خوبی رقابت کنیم و به فینال برسیم.»

پیکه همچنین در ادامه اضافه کرد:« رئال مادرید شاکله تیمی که باعث شد موفقیت‌های بسیاری را به دست آورد حفظ کرده است. آنها کاسمیرو، تونی کروس و لوکا مودریچ را در خط میانی دارند که به خوبی همدیگر را می‌شناسند و در طول این سال‌ها عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. کریم بنزما و وینیسیوس جونیور هم در شرایطی عالی از نظر گلزنی و بازی قرار دارند. این تیم خط دفاعی خوبی نیز دارد و سال‌ها با همین شاکله پیش رفته است. ما آنها را می‌شناسیم و می‌دانیم در شرایط خوبی هستند اما باور داریم که می‌توانیم به آنها ضربه بزنیم.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

دستگیری لیدر خاطی تیم نفت مسجد سلیمان

راشفورد دیگر از فوتبال بازی کردن لذت نمی‌برد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه