آزادی: وضعیتم مشخص نیست ولی تصمیمی به جدایی ندارم/بازیکنی که ازنیمکت نشینی ناراحت نباشد بازیکن نیست

مهاجم جوان تیم استقلال تهران می‌گوید برخلاف شایعات تصمیمی برای آینده‌اش نگرفته است و وضعیت مشخصی ندارد.

محمدرضا آزادی درخصوص شایعات پیرامون جدایی‌اش از استقلال گفت: من چنین تصمیمی مدنظرم نیست که بخواهم بگویم دنبال جدایی هستم یا نه. متنی که من گذاشتم هیچ ارتباطی به جدایی یا وضعیتم نداشت. چیزی که مدنظرم بوده در خصوص استقلال نبود و فقط متنی بود که در صفحه مجازی منتشر کرده‌ام.

او ادامه داد: در حال حاضر به جدایی فکر نمی‌کنم اما کدام بازیکن از نیمکت نشینی رضایت دارد که من هم راضی باشم؟ صد در صد بازیکنی که نیمکت نشین باشد و ناراحت نشود، بازیکن نیست.

مهاجم استقلال درباره دلایل نیمکت‌نشینی‌اش گفت: این تصمیم سرمربی است و قابل احترام است. برخی از بازیکنان هستند که سبک بازی‌شان مدنظر سلیقه سرمربی است و بازیکنانی که قطعا در تیم حضور دارند با تفکرات سرمربی یکسان هستند. این یعنی تفکرات سرمربی با فوتبال من یکی نیست.

او در پاسخ به این سوال که چرا با این وجود مجیدی خواستار جذب او بوده، گفت: بله، آقای مجیدی برای جذب من به باشگاه اصرار داشتند و اولین مهاجمی هم که جذب شد، من بودم ولی چیزی که فکر می‌کردیم نشد اما دوست داشتم که بازی کنم و تیم کمک کنم تا موجب خوشحالی هواداران باشم.

آزادی درمورد صدرنشینی استقلال در جدول رده بندی لیگ برتر گفت: ما خیلی خوشحالیم که استقلال در صدر جدول رده بندی است و به قهرمانی نزدیک می‌شود چون بالاخره من هم عضوی از این خانواده بزرگ استقلال هستم.

مهاجم جوان استقلال درباره اینکه آرزوی قهرمانی در آسیا را داشت و اکنون این تیم از مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان کنار گذاشته شده، گفت: این تقصیر افرادی بوده که در جلوگیری از آن از قبل کوتاهی کرده بودند، این برعهده من به عنوان بازیکن یا اعضای تیم نبود. مسلما تصمیم عجیب و تلخی بوده که روی روحیه و تمرکز بازیکنان هم اثر می‌گذارد.

او در پاسخ به این سوال که با این اوصاف تا پایان فصل در استقلال می‌ماند یا خیر هم گفت: واقعا وضعیتی درباره اینکه من بمانم یا بروم، مشخص نیست. شاید یکباره اتفاقی افتاد و جدا شدم یا در تیم ماندم و بازی کردم و گل زدم. خودم هم فعلا هیچ تصمیمی در این مورد نگرفته‌ام.

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

شرایط دریافت وام خرید خودرو از بانک‌ها/ مبلغ وام چقدر است؟

نمایندگان ‌سال‌آینده حقوق نمی‌گیرند؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه