افشاگری اولین جدا شده تیم استقلال درباره فرهاد مجیدی

صدآنلاین: بازیکن تیم استقلال تهران پس از جلسه با مدیران این باشگاه با خبرنگاران در مورد وضعیتش گفتگو کرد.

به گزارش صدآنلاین بابک مرادی پس از حضور در جلسه باشگاه استقلال اظهار داشت: الان به باشگاه آمدم و با مدیران صحبت کردم. به امید خدا باید ببینم چه اتفاقی می افتد. برخلاف میل باطنی ام باید جدا شوم. امروز صحبت کردم و فردا کارهای نهایی را انجام می دهم و جدا می شوم. 

او درخصوص اینکه گفته می شود به آلومینیوم خواهد رفت، گفت: من از همه تیم هایی که به من پیشنهاد دادند ممنونم، پیشنهاداتی دارم ولی فعلا دنبال کارهای رضایتنامه هستم. موقعی که به استقلال آمدم اصلا بحث پولی و مالی نداشتم و سفید امضا کردم. الان هم بحث پول ندارم و هر جایی را که بگویند تسویه حساب، پول پارسال و امسالم را می بخشم. پولی هم اگر گرفته ام و آن را می خواهند، پس می دهم. اصلا بحث مالی نیست.

مرادی درخصوص اینکه اوضاعش در استقلال بر وفق مراد پیش نرفته، گفت: من واقعا تاوان دادم. من هیچ پولی در فوتبال نگرفتم و با پیشنهادات عالی‌ای که داشتم به استقلال آمدم چون عاشق این تیم بودم ولی واقعا قلبم شکست! واقعا به من ظلم شد! من بابک مرادی بودم که در ماشین سازی همه من را دیدند ولی هیچوقت ننالیدم، صبوری کردم به خاطر عشقم استقلال، باز هم صبوری می کنم، الان هم اگر بروم فقط آرزوی موفقیت می کنم چون عاشق این تیم هستم. بازی های تیم را هم پیگیری می کنم. قهرمانی استقلال آرزویم است و این تیم را از کوچکی دوست داشتم ولی این حق من نبود.

بابک مرادی درمورد اینکه در بازی با آلومینیوم بازی کرد و اینکه دریافت گل را به تقصیر او گذاشتند، گفت: نه، اصلا گل تقصیر من نبود، من یارم پشت بود و بحث این چیزها نیست. 14 هفته گذشت و یک بار به من فرصت نرسید. من آقا فرهاد را دوست دارم و تمام پیشکسوتان استقلال را دوست دارم چون استقلالی بودم و کسی که پیراهن این تیم را پوشیده از ته قلبم دوستش دارم ولی حق من این نبود، یک سال و نیم داد زدم و صدا کردم گفتم آقا پست من اینجا نیست ولی چه فایده! من اصلا وینگر و دفاع چپ نبودم ولی اشکال ندارد. حالا آرزوی موفقیت دارم. من پست اصلی‌ام مهاجم و وینگر بود و خیلی قلبم شکست و خیلی به من ظلم شد. 

مرادی درباره اینکه مجیدی به دلیل مسائل انضباطی او را از تمرین کنار گذاشته بود، گفت: من یک سال و نیم است که در استقلال هستم و یکبار... من می گویم عاشق این تیمم... یکبار در مورد پول صحبت نکردم و نه مسائل حاشیه ای. من بازی نکردم و اعتراض نکردم. اصلا بحث این چیزها نیست. حرفی که روی زبانم می آید از قلبم می آید. من نه دوروغ بلد هستم و نه سیاست دارم. یکی از مشکلاتی که در زندگی شخصی و فوتبالی دارم این است که آدم با صداقتی هستم. خیلی هم از روی این مساله ضربه خوردم ولی همه کسانی که دلم را شکستند می بخشم و حلال می کنم. فقط آرزوی موفقیت برای استقلال دارم چون این تیم را دوست دارم. الان هم اگر می روم این تیم را دوست دارم که می روم. می خواهم بروم و حقانیت خودم را اثبات کنم و این کار را خواهم کرد. آینده خیلی چیزها را مشخص خواهد کرد.

انتهای پیام/

به اشتراک گذاری این مطلب!

۵ کشته و ۴۱ مصدوم ؛ آمار عجیب آسیب‌دیدگان تصادف زنجیره‌ای بهبهان

کنترل کلسترول و افسردگی با این گیاه

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه