صدآنلاین : رسانه اماراتی از شکایت هواداران شباب الاهلی به دلیل غفلت مدیران باشگاه برای تعیین تکلیف آینده لژیونرها خبر داد.

به گزارش صدآنلاین نشریه «الاتحاد» امارات در گزارشی به وضعیت مبهم لژیونرهای قدیمی و جدید شباب الاهلی در نقل و انتقالات زمستانی پرداخت که باعث نگرانی هواداران این تیم شده است.

این رسانه معتبر اماراتی، نوشت: توماس اولسن نروژی و فدریکو کارتابیا آرژانتینی دو لژیونر جدید شباب الاهلی هستند که با وجود تایید مهدی علی مربی تیم اما مدیران باشگاه تا الان قرارداد این دو بازیکن خارجی جدید را ثبت نکردند. این کوتاهی مدیران باشگاه در ثبت قراردادها باعث شده تا هواداران الاهلی نگران شوند.

هواداران شباب الاهلی منتظر هستند تا مدیران باشگاه از امروز وارد عمل شوند تا قرارداد لژیونرهای جدید ثبت شود و تکلیف بقیه بازیکنان خارجی نیز مشخص شود.

البته این تنها غفلت باشگاه شباب الاهلی نیست چون هنوز آینده لژیونرهای تیم یعنی نوراللهی و قائدی دو بازیکن ایرانی، ادواردو برزیلی و عزیز جانیوف ازبک مشخص نیست و همه این بازیکنان بلاتکلیف هستند.

مهدی قائدی و احمد نوراللهی دو بازیکن ملی پوش کشورمان تابستان گذشته از استقلال و پرسپولیس راهی لیگ امارات شدند. قرارداد قائدی ۵ ساله ولی قرارداد نوراللهی یک ساله است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

خبر خوش برای اسکوچیچ و تیم ملی فوتبال ایران رسید

محرومیت دراگان اسکوچیچ به اتمام رسیده ؟!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه