صدآنلاین : سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: محرومیت دراگان اسکوچیچ به اتمام رسیده و طبق قانون او مشکلی برای همراهی تیم ملی در دیدار مقابل عراق ندارد. با این حال از فیفا استعلام گرفته‌ایم تا شائبه‌ای باقی نماند.

به گزارش صدآنلاین «محتبی خورشیدی» امروز دوشنبه در خصوص انتشار اخباری مبنی بر محرومیت دراگان اسکوچیچ در بازی با عراق، اظهار داشت: در دیدار ایران و لبنان، اسکوچیچ کارت قرمز گرفت و ۵ هزار فرانک سویس جریمه شد که فدراسیون جریمه را پرداخت کرد.سرمربی ایران در دیدار مقابل سوریه هم روی نیمکت نبود و طبیعی است که دریافت کارت قرمز، یک جلسه محرومیت دارد که اسکوچیچ آن را پشت سرگذاشت.

وی افزود: با این اوصاف سرمربی ایران مشکلی برای نشسن روی نیمکت در دیدار روز هفتم بهمن‌ماه مقابل عراق ندارد. با این اوصاف از امور بین‌الملل فدراسیون خواستیم در خصوص اسکوچیچ از فیفا استعلام بگیرد.

سرپرست تیم ملی در خصوص اختلاف اسکوچیچ با مهدی طارمی توضیح داد: این مساله حل شد و آنها با صورت تلفنی با یکدیگر صحبت کردند. طارمی سرباز ایران و تیم ملی است و برای بازگشت و شاد کردن دل مردم، انگیزه زیادی دارد.باید بگویم که تیم ملی و طارمی به یکدیگر نیاز دارند.

خورشیدی گفت: منظور طارمی ضعف زیرساخت‌های فوتبال ایران بوده نه ضعف تاکتیکی اسکوچیچ که از این صحبت سوبرداشت شد. مساله حل شد و اسکوچیچ هم اعلام کرد نام طارمی در لیست وجود دارد.

تیم ملی فوتبال ایران روز هفتم آبان ماه در مرحله مقدماتی جام جهانی میزبان عراق است و در صورت برتری در این دیدار صعودش به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قطعی می‌شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اتفاق عجیب و غریب برای قائدی و نوراللهی در امارات

شوک به اردوی پرسپولیس و یحیی ؛ ستاره پرسپولیس نیم فصل را از دست داد ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه