چراغ سبز  مدیرعامل اسبق استقلال برای کمک به آجورلو

صدآنلاین : مدیرعامل اسبق استقلال در خصوص حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

به گزارش صدآنلاین بهرام افشارزاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در خصوص حضور محمد پولادگر در معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانتان اظهار داشت: روز گذشته با ایشان تماس گرفتم و این عنوان را تبریک گفتم ایشان آگاهی کاملی نسبت به مسایل ورزش دارند و علاقمند به کار در ورزش هستند و باید به ایشان کمک کرد.

وی ادامه داد: ورزش ما هم اکنون نیاز به همبستگی دارد و باید کنار هم بتوانیم یک کار بزرگ انجام دهیم حتی باید به خود دکتر سجادی هم کمک کرد کار راحت و سختی در پیش است کمیته المپیک با توجه به انتخاباتی که در پیش دارد باید هر چه زودتر تکلیفش مشخص باشد.

معاون سابق توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص عملکرد صالحی امیری در کمیته ملی المپیک افزود: ایشان کارشان را به خوبی انجام داد در المپیک هم نتایج خوبی کسب کرد به نظرم نتوانستیم به خوبی از ظرفیت ایشان استفاده کنند.

وی در خصوص حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من اخبار را مرتب پیگیری می‌کنم ما از کشورهای صاحب فوتبال در آسیا هستیم و این اتفاق برای ایران خیلی بد بود ما بهترین لژیونرها را در اروپا داریم و اکثرا موفق هستند. واقعا نمی‌دانم که در فوتبال چه می‌گذرد که چنین اتفاقاتی می‌افتد به نظرم باید فدراسیون فوتبال حمایت بیشتری از این دو تیم انجام می‌داد. استقلال و پرسپولیس همیشه بدهکار هستند و سال‌هاست که درگیر آ‌ن هستند و برای فوتبال ایران خوب نیست که همیشه در مجامع بین المللی درگیر شکایت خارجی‌ها هستیم. به نظرم روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در این چند وقت چشم و گوشش را بازتر می‌کرد او باید شش تا گوش شش تا دست داشت تا کارها را مو به مو پیش می‌برد وقتی ما در AFC و فیفا کرسی نداشته باشیم باید منتظر چنین اتفاقاتی باشیم.

افشارزاده خاطرنشان کرد: به هر حال در گذشته و در زمان تاج شرایط بهتر بود حداقل ایشان را بهتر می شناختند و از اتفاقات و بسیاری از مسایل جلوگیری می‌کرد.

مدیرعامل سابق استقلال در خصوص شرایط این تیم در لیگ برتر جاری اظهار داشت: من روی استقلال حساسیت دارم و شاید برایتان جالب باشد که همیشه دقایق پایانی بازی‌های این تیم را می‌بینم. طاقت باخت این تیم را ندارم خیلی خوشحالم که این تیم صدر جدول است تیم شرایط خوبی دارد مردم علاقمند به این دو تیم هستند و باید شرایط دو تیم را بهتر کرد. استقلال امسال می‌تواند قهرمانی لیگ برتر را کسب کند مطمئن باشید مشکل این دو تیم در آسیا به زودی حل خواهد شد و شرایط این گونه نخواهد بود.

افشارزاده در پایان گفت: باید از آجورلو حمایت کرد ایشان سابقه مدیریتی خوبی دارد و می‌تواند در استقلال موفق باشد من هم به زودی با ایشان تماس خواهم گرفت و حتی اگر کمکی همه از من بخواهند انجام خواهم داد.

انتهای پیام/

به اشتراک گذاری این مطلب!

اسید پاشی در ماجرای عشق و عاشقی

نجات زن همسرکش از چوبه دار / او ۴ بار خودکشی کرده بود

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه