پنالتی استقلال درست نبود!

صدآنلاین : بازیکن مس رفسنجان گفت: پنالتی اول استقلال صد در صد درست بود، ولی دومین پنالتی که برای استقلال گرفته شد صحیح نبود.

به گزارش صدآنلاین مهرداد رضایی بازیکن مس رفسنجان درباره شکست تیمش مقابل آبی پوشان پایتخت گفت: تیم ما مانند همیشه بازی خوب را به نمایش گذاشت. ما برای کسب 3 امتیاز آمده بودیم اما فکر می‌کنم اشتباه داوری مانع برد تیم‌مان شد. کیفیت بازی قابل قبول بود و گواه شرایط بازی بود. تبریک میگویم به هواداران و تیم خوب استقلال ولی دومین پنالتی که برای استقلال گرفته شد صحیح نبود. همانطور که مشاهده کردید موقعیت‌های زیادی داشتیم و به تیم استقلال هم خسته نباشید می گویم اما تیم ما توانایی پیروزی را داشت چراکه تیم دست و پا بسته‌ای نبودیم.

وی در خصوص عملکرد منشا بیان کرد: گادوین منشا مهاجم پنالتی‌زن تیم‌مان است و در زدن ضربه پنالتی تبحر دارد. در واقع باید به او لقب آقای پنالتی بدهیم. تا اینجای فصل آقای گل لیگ هم هست. منشا پیش از این در بازی برابر ذوب آهن و نساجی و تراکتور هم هنر خودش را در گل کردن پنالتی نشان داده بود، مقابل استقلال هم به خوبی ظاهر شد و گل زیبایی از روی نقطه پنالتی برای تیم‌مان به ثمر رساند.

هافبک مس رفسنجان درباره کمک داور ویدیویی در مسابقات لیگ برتر گفت: قطعاً حضور VAR خیلی به تیم ها کمک می‌کند امیدوارم این اتفاق به زودی بیافتد. بازی در نیمه دوم که پنالتی  گرفته شد، بازی سخت شد. تیم حریف با تجربه تر بود و تیم ما دومین سال است که در لیگ حضور دارد، اما با تمام این اوصاف بازی زیبا و با کیفیتی ر ا به نمایش گذاشتیم.

رضایی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به پنالتی مشکوک استقلال افزود: ژستد ضربه را زده بود و توپ به اوت رفت و بعدش برخورد رخ داد و از آن پنالتی گرفتند. ما در نیمه دوم موقعیت داشتیم. اگر تیم ما توانست استقلال را تحت فشار بگذارد از ارزش‌های حریف چیزی کم نمی‌کند. ما باید بیشتر زحمت بکشیم ولی عملکرد تیم ارزشمند بود.

او در واکنش به پنالتی اول استقلال گفت: پنالتی اول استقلال صد در صد درست بود. باید بگوم ما اوایل بازی را خیلی خوب شروع نکردیم اما موقعیت های کمی به حریف دادیم و  در دفاع خیلی خوب عمل کردیم، بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم دوست داشتیم همراه با 3 امتاز باشد که  نشد. باید یک تشکر ویژه از آقای ربیعی داشته باشم بخاطر زحماتشان و امیدوارم در ادامه روند بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

به اشتراک گذاری این مطلب!

این ادویه شما را از کلسیم و آهن بی نیاز می کند

تصادف زنجیره‌ای در محور اهواز – آبادان ۳ مصدوم بر جا گذاشت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه