واکنش مرد استقلالی پس از ضربه زدن به پرسپولیس

صدآنلاین : سرمربی پدیده در مورد تساوی مقابل پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش صدآنلاین داوود سیدعباسی درباره تساوی تیمش برابر پرسپولیس صحبت هایش را اینچنین آغاز کرد و گفت: ما بعد از بازی با سپاهان سعی کردیم نقاط ضعف خودمان را پوشش دهیم. بازی به بازی پیش می رویم و از آنها درس می گیریم. نداشتن تمرکز در دیدارهای اخیر باعث شده بود آسیب پذیر باشیم. سعی کردیم در خط دفاعی به شرایط مناسبی برسیم و در ادامه خط های دیگر را هم ترمیم کنیم. بچه های ما سعی و تلاش زیادی داشتند و از آنها تشکر می کنم. در ابتدای بازی یک گل بد خوردیم اما بچه ها تمرکزشان را از دست ندادند و ایمان داشتیم که می توانیم به پرسپولیس ضربه بزنیم. در بازی های قبلی هم بچه ها تلاش می کردند اما بخت با ما یار نبود.

وی درباره داوری در این بازی گفت: این موضوع را باید به کارشناسان واگذار کنیم. امروز هم یک بازیکن خودمان را از دست دادیم. این سومین بار است. جایگاه ما از نظر شخصیت تیمی اینجا نیست و خیلی راحت کار می گیریم و راحت اخراج می شویم. جایگاه ما باعث شده تا اینچنین تصمیم بگیرند. بهتر است نظری ندهم و کارشناسان نظر بدهند. ما چیزی جز عدالت نمی خواهیم و همیشه به تصمیمات آنها احترام گذاشته ایم. خواهش من این است که با توجه به جایگاه‌مان درباره ما قضاوت نکنند.

سرمربی پدیده مشهد درباره حضور این تیم در مشهد و انجام تمرینات در این شهر برخلاف گذشته گفت: بله، اتفاق خوبی است. ما فقط دو روز قبل از این بازی نتوانستیم تمرین کنیم که آن هم به دلیل بارش باران بود. مشکلی نیست و جا دارد از کسانی که شرایط مناسبی برای ما فراهم کردند تشکر کنم. ما از نظر بازیکن با کمبودهایی مواجه هستیم. برای برخی بازیکنان ما اگر مشکلی پیش بیاید با توجه به اینکه بازیکن جایگزین نداریم به مشکل می خوریم و رستم است و همین یک دست اسلحه! ما همین بازیکنان را داریم و جایگزینی نداریم. امیدوار هستیم که هر چه زودتر مصدومان تیم برگردد و از تمامی پتانسیل تیم استفاده کنیم.

سیدعباسی در واکنش به اینکه آیا سفرهای پرتعداد تیمش تاثیری در مصدومیت بازیکنان داشته گفت: هر چیزی ممکن است. بعضی ها هم می گویند بدنسازی درست نشده و یک سری می گویند پرواز و یک سری هم زندگی درستی می گویند نبوده. وقتی همه از ناحیه همسترینگ مشکل دارد مشخص است. من هر حرفی بزنم شائبه درست می شود و نمی خواهم چیزی بگویم.

انتهای پیام/

به اشتراک گذاری این مطلب!

دستگیری دزد خانه ای در نازی آباد هنگام بالارفتن از دیوار

انتقاد تند گل‌محمدی از داور بازی با پدیده

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه