صدآنلاین :با حضور رضا عنایتی روی نیمکت هوادار و ورود بهرام امیری تحت عنوان مدیرعامل، جمع استقلالی‌ها در این باشگاه جمع شده است

به گزارش صدآنلاین تیمی که در ابتدای فصل کاندیدای اول سقوط به لیگ آزادگان بود، حالا نتایج به مراتب امیدوارکننده‌ای گرفته و در جدول رده‌بندی بالاتر از تیم‌هایی است که در قیاس با هوادار، هزینه بیشتر کرده و مهره‌های شناخته‌شده‌تری نیز دارند. بهرام امیری سرپرست و معاون اسبق باشگاه استقلال که حالا تحت عنوان مدیرعامل سکان مدیریت هوادار را برعهده دارد، در گفتگو با خبرورزشی قاطعانه تأکید می‌کند که این باشگاه هویت مستقل داشته و نباید آن را به چشم شعبه دوم استقلال نگریست!

شعبه دوم؟

فیفا مرتب تأکید می‌کند که باید به بخش خصوصی در فوتبال احترام گذاشت و هوادار هم یک باشگاه متعلق به بخش خصوصی است. فوتبال ایران باید به سمت خصوصی سازی واقعی هدایت شود. باید با صراحت بگویم من و آقای عنایتی استقلالی هستیم و به استقلالی بودن خودمان هم افتخار می‌کنیم ولی باشگاه هواداران هویت مستقل دارد و شعبه دوم استقلال نیست.

یاری گرفتن از استقلال

تا چند روز قبل فرهاد مجیدی در اندیشه تقویت استقلال برای دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر و البته لیگ قهرمانان آسیا بود ولی حالا با توجه به این اتفاق تلخی که رخ داده، باید منتظر بمانیم و ببینیم سیاست نقل و انتقالاتی سرمربی و مدیرعامل محترم باشگاه استقلال عوض می‌شود؟ اگر فرهاد مجیدی به هر دلیلی در مهلت نقل و انتقالات زمستانی نفراتی را از پازل تاکتیکی خود کنار بگذارد و رضا عنایتی هم این نفرات را بخواهد و مشکل بودجه نداشته باشیم، خوشحال می‌شویم در نیم فصل از استقلال بازیکن بگیریم.

حذف از لیگ قهرمانان

یک سری مسائل و زیرساخت‌های بسیار مهم وجود دارند که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا روی آنها حساس هستند ولی ما متأسفانه در فوتبال خودمان نسبت به آن بی‌تفاوت بودیم و حالا می‌بینیم که نمایندگان کشورمان از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته می‌شوند. یک واقعیت بسیار مهم  وجود دارد و آن، لزوم کنار آمدن با شرایطی است که تدوین شده است. خودمان را گول نزنیم و همه چیز را گردن کنفدراسیون نیندازیم. وقتی علاوه بر تیم‌های ایرانی، باشگاه‌های استرالیایی، ژاپنی، کره‌ای و حتی نمایندگان امارات، قطر و عربستان نیز کنار گذاشته می‌شوند یعنی اینکه کسی در کنفدراسیون فوتبال آسیا با ما دشمنی نداشته و باید مشکلات ساختاری و مدیریتی مان را درست کنیم.  

به اشتراک گذاری این مطلب!

وزیرامورخارجه: تسهیل تردد ایرانیان خارج از کشور اولویت دولت و وزارت خارجه است

اتفاق عجیب درباره فروش انواع داروی نایاب و کمیاب

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه