صدآنلاین : استقلال خوزستان یک برد دیگر در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور را تجربه کرد. این بار در برابر شهرداری آستارا و در هفته سیزدهم مسابقات. 

به گزارش صدآنلاین حالا استقلال خوزستان 25 امتیازی و تیم سوم جدول لیگ یک است. در فاصله دو امتیازی با صدرنشین و یک امتیازی با تیم دوم جدول. استقلال خوزستان در ابتدای فصل شرایطی داشت که اگر امروز یکی از تیم های نیمه پایین جدول هم بود جای انتقاد نبود به این خاطر که بحث فروش امتیاز این تیم در میان بود و به طور یقین هزینه ای که این فصل استقلال خوزستان برای حضور در بازی های لیگ یک متحمل شده کمتر از دیگر تیم های مدعی صعود به لیگ یک است. 

 

اما سهراب بختیاری زاده که بی تعارف پیش از این تجربه های ناموفقی در مربیگری داشته و این شاید به خاطر انتخاب های بد او اجتناب ناپذیر بوده در استقلال خوزستان نشان داد یک مربی آینده دار است و می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. دست کم تیم او تا به امروز در حد یکی از تیم های مدعی ظاهر شده است و با این روند شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر خواهد داشت. 

 

-

 

همه این اتفاقات خوب برای استقلال خوزستان در حالی رخ داده که در هفته های ابتدایی جدا از بحث عدم حضور این تیم در مسابقات و فروش امتیاز برخی دخالت ها حواشی را برای تیم ایجاد کرد اما سهراب بختیاری زاده در برابر آنها ایستادگی تا استقلال خوزستان چهره یک تیم مدعی را به خود بگیرد. 

 

با سهراب بختیاری زاده استقلال خوزستان در حال بازگشت به روزهای خوب است. بدون شک اگر این تیم حمایت شود پتانسیل بازگشت به لیگ برتر و حتی رقم زدن اتفاقات  خوب در سطح اول مسابقات فوتبال ایران را دارد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

طرح‌های جدید بانک‌ها برای پرداخت وام

ترتیب پرداخت مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت مستمری دی ماه از دو روز دیگر آغاز می‌شود

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه