حمله شدید مدیرعامل سابق استقلال به مجید صدری : به شعور پرسپولیسی‌ها توهین می‌کنند

صدآنلاین : مدیرعامل سابق استقلال ، جواب مجید صدری را داد.

به گزارش صدآنلاین کاظم اولیایی عضو کمیته استیناف صدور مجوزحرفه‌ای فدراسین فوتبال در خصوص صحبت‌های مجید صدری سرپرست پرسپولیس مبنی بر اینکه اگر این عضو کمیته مجوز حرفه‌ای مصاحبه‌ها را انجام نمی‌داد شاید کنفدراسیون فوتبال آسیا ورود نمی‌کرد اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای می‌خواهند با زرنگی تمام مشکلات خودشان را گردن دیگران بیاندازند اما در و اقع مردم خیلی چیزها را می‌دانند.

وی ادامه داد: باشگاه‌های ما باید استانداردها را رعایت می‌کردند اما این کار را انجام ندادند و با حرف‌های سخیف مردم را فریب می‌دهند.

اولیایی افزود: برخی از مسئولان باشگاهی که سرمربی آن خودش می‌گوید که به پدیده بدهکار هستیم و حتی کمیته انضباطی هم در این خصوص رای داده است با پررویی هر چه تمام‌تر به شعور هواداران خودشان توهین می‌کند.

عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای ادامه داد: امیدوارم مردم بهفمند درون این باشگاه‌ها چه خبر است و برخی‌ها با چه افکاری این باشگاه‌ها را اداره می‌کنند امیدوارم هر چه زودتر اتفاقات خوبی برای بعضی از این باشگاه‌ها بیفتد و آنهایی که  اهل کار هستند به این باشگاه‌ها بیایند.

اولیایی در پایان گفت: مطمئنا به زودی در یک نشست خبری خیلی از مسایل را عنوان خواهیم کرد تا مردم، هواداران و فوتبال دوستان  بدانند که در بعضی باشگاه‌های فوتبال چه خبر است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

خط و نشان پرسپولیسی ها برای استقلال

فرهاد مجیدی چه نقشه ای برای مس رفسنجان دارد ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه